kozlokova73

Regisztráció dátuma: 2013. február 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Sensitive Folyékony Szappan

Balea Sensitive Folyékony Szappan
2013. június 7.

Egyszer kaptam ilyen kezmosot es irhatnam,hogy tetszik az illata,de az igazsag az,hogy annyira nem lehetett feltuno,mert nem emlekszem milyen is. Csak annyi ami a legfontosabb,hogy nem szaritott. Nem panaszkodtam ra. Amire panaszkodok azt meg is jegyzem,hogy maskor ne vegyem. Ezt csak azert nem veszem,mert hol mast veszek vagy szappant,vagy utantoltoset.

Bi-es Pink Pearl

Bi-es Pink Pearl
2013. június 7.

Giordani White Gold az Oriflamebol. Aki szerelmes ebbe az illatba es az anyagi hattere nem engedi meg a megvetelet,akkor ne higgyen nekem es keresse meg a drogeriak parfum reszlegeben,probalja ki. Ugyan olyan,tartos,finom,lagy meleg illat. Jo minoseg. Nagyon finom.

Pampers Sensitive Törlőkendő

Pampers Sensitive Törlőkendő
2013. június 7.

Ez egy nagyon jo minosegu torlokendo. En az illatat is szeretem. Az ara miatt mar hanyagolom es az olcsobb kategoriat keresem,mert szoktam mindenre hasznalni. Magam reszere,masok reszere,takaritasnal,lepucolni valamit. Hat konkretan ezt nem pocsekoltam ilyen celra,mert nem a legolcsobbak koze tartozik. Kellemesen csuszik a boron, de egy napon sietos napon lenti reszrol kellet surgosen hasznalni. Nem reszleteznem,csak annyit,hogy azt hittem megkergulok. Nem pattanas,nem pirosodas. Es akkor elgondolkodtam,hogy egy baba csak sirni tud es nem beszelni es a pelenkatol meg csak meg sem tudja vakarni a popsijat.