kremgirl

Regisztráció dátuma: 2018. január 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. január 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon Color Trend Korrektor

Avon Color Trend Korrektor
2018. augusztus 25.

Elég hosszú ideig kerestem ezt a korrektort. Régebben mindig úgy jártam, hogy bekentem a szemem alatt, és fél óra után az egész a gödröcskékben gyülemlett fel. Na, ettől végre megszabadultam ennek a korrektornak hála. Ez egy csodaszer és nem mellesleg nagyon kedvező az ára, főleg ha akciósan sikerül beszereznem.

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2018. augusztus 25.

Imádom ezt a parfümöt. Ár érték arányban szerintem nagyon megéri, hiszen elég belőle 2-3 fújás és nagyon nagyon sokáig érzem magamon. Reggelente ha befújom magamat a párom még este is érzi rajtam. Nálam nagy kedvenc, természetesen 5csillag!!:))

Berrywell Augenblick Szemöldök- és Szempillafesték

Berrywell Augenblick Szemöldök- és Szempillafesték

UPDATE:
Akármennyi ideig hagyom fent már ez sem fogja be a szemöldökömet szépen. Foltos és nagyon halvány. Emiatt sajnos nekem 1*

Nagyon sokat szenvedtem mielőtt megtaláltam ezt a terméket. Ezelőtt barna profipil szemöldökfestéket használtam, ami foltosan fogta be a szemöldökömet ( ha egyáltalán befogta ) és elég halvány is volt. Félve vettem meg és próbáltam ki, de már első alkalommal elégedett vagyok, mert szép barnára befogta, natural brown színt vettem. Imádom!!:)