Best of Beauty 2019

kremmed

Regisztráció dátuma: 2019. január 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. január 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Biotherm Biosource Eau Micellaire

Biotherm Biosource Eau Micellaire
2019. június 11.

Szépen tisztítja az arcot, jól leszedi a sminket, nem irritál, de azt kell hogy mondjam, hogy nekem túl illatos és összetételeiben is túl sok ez a micellás víz. Miután használom, nem az a "tiszta az arcom" érzés marad, hanem mintha egy réteg könnyedebb szérum vagy folyékony hámlasztó lenne az arcomon... jobban kedvelem az egyszerűbb micellás vizet pl a Bioderma Sensibioját, ami után nincs ez az érzet.

Lancôme Génifique Bőrfiatalító Szemkörnyékápoló Koncentrátum

Lancôme Génifique Bőrfiatalító Szemkörnyékápoló Koncentrátum
2019. május 12.

Kis tubusom volt belőle, nem venném újra. Tény, hogy nem használtam hónapokig, de bizonyos hatásai rövid idő alatt is éreznem kellett volna.. irritálta a szememet, reggelenként alig vártam, hogy lemossam a szemkörnyékemről. A karikáimon nem halványított semmit, extra hidratálást nem adott. Szem alatti táskáim, puffadtságom nincs, ezért arról nem tudok nyilatkozni. Plusz extraként pattanásaim lettek a szemem mellett, ahol használtam a krémet.. Szóval azt javaslom, próbáljátok ki mielőtt megveszitek a rendes kiszerelést.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2019. május 11.

Nagyon lassan jöttem rá, hogy ez a lemosó nem jó nekem. Sajnos akkorra már teljesen kiszárította az arcom, húzódott, érzékeny és kipirosodásra hajlamos lett a bőröm lett tőle, amik addig egyáltalán nem voltak jellemzők. Hiába használtam mindenféle szérumot és hidratálót, nem használtak. Egy ponton annyira elkeseredtem, hogy minden addig használt terméket elhagytam, elkezdtem utánaolvasni, tudatosabban kezdtem megválasztani a használt termékeket, kértem termékmintákat, mielőtt beruháztam volna egy nagyobb kiszerelésre. S így visszaállt a normál bőrtipusom szerencsére. Ezt a lemosót pedig kézmosónak használtam el, mondanom se kell hogy a kezeim is iszonyatosan kiszárította..
Nekem ez a termék tanulság rá, hogy ami drága, nem mindig jó.