ksissie

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrprobléma: -

Essence Get Your Glitter On! Glitter Primer

Essence Get Your Glitter On! Glitter Primer
2019. március 12.

Akciósan vettem, mert egy sminkes egy videóban ezt használta... Lehet, hogy az én termékemmel van baj, de ahogy kinyitottam, ömlött belőle ki a lötty. Ez sosem tartana meg semmit, nem hogy glittert. Azért a kézfejemen leteszteltem a Revolution glisten up glitterével, de semmi nem maradt ott, már csak azért sem, mert annyira folyós, vizes volt a glitter primer, hogy nem volt miben megmaradnia. Rettenetes volt, és a kukában landolt.

s-he stylezone Eye Shadow Base

s-he stylezone Eye Shadow Base
2019. január 17.

Update: Pár hónapja használom, szinte minden nap, megváltozott a véleményem róla. Pár órácskára még oké, de nem bír ki egy egész napot. Ahogy fogyott, észrevettem, hogy kissé nehezen tudom eldolgozni a szememen. A nap végére sokat fakul a szemsmink, és beül a kis vonalakba.

Meg vagyok elégedve vele. Jól megtartja a szemsminket, ennél csak egy szemhéjalap vált be jobban, de az drágább kategória. A színe nekem lehetne világosabb, de nem akkora baj ez. Ennyi pénzért tökéletes!

183 Days by Trend It Up Fix + Glow Finish Spray

183 Days by Trend It Up Fix + Glow Finish Spray
2019. január 15.

Az aranyos csomagolása nagyon megtetszett, viszont nem nagyon érzek változást a sminkem tartósságán, és különösebb fényt sem ad, csak pár percig. Az illata számomra nagyon kellemes, ha felfrissülésre lesz szükségem, őt fogom használni.