kutyataar

Regisztráció dátuma: 2020. július 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. július 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nuud Care The Carefree Deodorant

Nuud Care The Carefree Deodorant
2021. augusztus 24.

Nekem telitalálat ez a termék, kb. a menstruációs kehelyhez hasonló epifánia volt. Eddig aluminium mentes dezodort igyekeztem használni, de melegebb időben pár óránként újra kellett kenni ezeket, így nagy változást hozott a Nuud, mivel ez tényleg teljesen semlegesíti a szagokat hosszú időre. Nagyon tetszik, hogy nem akarja az izzadást elnyomni, nem tömíti el a pórusokat, hanem ugyanúgy izzadok a használatával, mint eddig, csak "vizet", azaz teljesen szagtalant. Nem is értem, miért elvárás embereknél, hogy megszüntesse az izzadást, hiszen ez egy természetes dolog, nagyon rossz lenne a testünknek, ha ezt elnyomnánk. Ez a termék csak abban segít, hogy ez a folyamat ne járjon szagokkal.

Elképesztő, hogy edzés, zuhany, minden után nem kezdek el büdösödni, nálam kb. 2-3 napig tart egy kenés hatása, a 4. napon már enyhe szagot tapasztalok. Mint ahogy már előttem is írták, ezt rögtön zuhany után, tiszta száraz bőrre kell felkenni, úgy fogja tudni kifejteni a hatását. Elmentem vele tengerpartra is, napoztam benne, semmilyen kiütést nem okozott. egy 15 ml termékmintát kaptam, azt is már több hete használom, de amint kifogy rendelek belőle többet, vége az idegesítő, hagyományos dezodorozásnak!! :)

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2021. május 14.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert ez számomra a tökéletes hajkefe! Mivel kizárólag hajmosás közben, balzsammal a hajamban fésülködök a göndör hajam miatt, pont egy ilyen kvalitású hajkefe kellett nekem. Elképesztő gyorsan kifésüli a hajamat és nem tépi, töri a végeket sem a puha sörték miatt. Pár hónapja használom, de már most nagyon elégedett vagyok vele, szebb a hajam ezzel a fésülési módszerrel és tuti újraveszem, ha majd egyszer nagyon-nagyon elhasználódik.

Denman D3 Medium 7 Row Styling Brush

Denman D3 Medium 7 Row Styling Brush
2021. május 14.

Sajnos nekem eddig nem jön be, csak szenvedek vele hajformázáskor, tépi a hajamat, még úgy is, hogy tele van balzsammal, zselével, mindennel. Még pár próbát teszek vele, de aztán lehet, hogy kuka. :(