lapiskat

Regisztráció dátuma: 2014. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Fa Coconut Milk Tusfürdő

Fa Coconut Milk Tusfürdő
2016. október 3.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, a kórházba is ezt vittem be, mert rajtam fürdés után nem marad erőszakos szaga (a védőnő azt mondta, hogy minél kevesebb illatanyagot tartalmazót használjak, nehogy elnyomja az illatom és megzavarja a babám). Azt hiszem mindent elárul, hogy a 400 ml-es kiadásból gyorsan betáraztam párat. Száradásra hajlamos a bőröm, de ez a tusi nem szárítja, sőt, egyenesen hidratálja, zuhanypamaccsal használva kifejezetten gazdaságos, jól habzik, de mégsem annyira durván.

Pupa Multifunction Perfect In 1 Minute

Pupa Multifunction Perfect In 1 Minute
2016. október 3.

Nagy kiszerelésben van meg, hűtőben tárolom. Imádom az illatát, ahogy a többiek is írták, olyan púderes, de én nem érzem töménynek. A bőröm gyorsan beszívja, jól hidratál, mattít, nekem egységesíti a bőrképem és a szemkörnyékem is kevésbé látszik fáradtnak tőle. Szerintem ez egy nagyon jó kis krém, én simán tudtam rá cc krémet, korrektort kenni, alapozóval viszont nem próbáltam.

The Body Shop Drops of Youth Szemkörnyékápoló Szérum

The Body Shop Drops of Youth Szemkörnyékápoló Szérum
2016. október 3.

Első tapasztalatok: nagyon érződik az alkohol, ez mínusz egy csillag!! Tetszik viszont a golyós fej, és a hatása, jól hűsít, és mintha tényleg csinálna is valamit a szemkörnyéki bőrrel. Én eddig csak reggel használtam, de a lenti kommentek alapján ki fogom próbálni este is. Egyelőre 4 csillag.