lau0658

Regisztráció dátuma: 2019. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence All Eyes On Me Szempillaspirál

Essence All Eyes On Me Szempillaspirál
2019. december 15.

Szerintem az egyik legolcsóbb (ha nem a legolcsóbb) drogériás szempillaspirál és szerintem nem tud sokkal kevesebbet mint egy több ezer forintos más márkájú darab. Könnyen lehet vele dolgozni, nem potyog le, nagyon szuper.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2019. december 15.

Kevésbé fogy gyorsan mint a ceruza, a felvitele is egyszerűbb és nem fájdul meg tőle a bőröm. A szőke hajhoz való árnyalat van meg nekem, szerintem jól passzol a hajam színéhez. A benne lévő sablon számomra használhatatlan, bár annyira nem is fontos mert már megtanultam milyen formát rajzoljak. Annyi a negatívuma, hogy frissen tisztított arcbőrről lepotyog, szinte semmi nem marad meg (ugyanis nincs egyáltalán szemöldököm, csak a szemem közepétől kezdve kifele pár szál, így beljebb nem tapad meg semmi, de ha este tisztítottam arcot és reggel rajzolom, akkor már gond nélkül, jól ott marad).
Az ecset ami hozzá van azt használom a felvitelhez, és szerintem nagyon jó, nem kellett külön venni.

Nivea Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Micellás Arctisztító Kendő
2019. december 15.

A sminket egész jól leszedi, bár a szemem megfájdul a kendő anyagtól amikor a szempillaspirált dörzsölöm le, illetve az arcomon eléggé büdös, hiába jó illatú a csomagolásában. Nem a kedvenc, egynek elmegy.