ledae

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Guerlain Rouge G

Guerlain Rouge G
2019. augusztus 7.

Nekem a 67-es árnyalat van meg, ami a pink és a piros között valami átmenet, arany színű, aprócska csillámokkal. Én Douglasban ezt a színt nem láttam, a reptéren sikerült hozzájutnom. Csak megerősíteni tudom, hogy nagyon szépen kopik, és ahhoz képest, hogy nem várna tőle tartósságot az ember, minimum 4 órát evés nélkül nagyon szépen kibír (ellentétben mondjuk a Coco Flash-sel). Szerencsére a reptéren kicsit olcsóbb is volt (9000 körül), azóta a signature matt vörösöm helyett ezt kenem fel mindennap, mert nagyon kellemesen hidratál a szépséges színélmény mellett. :)

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2019. július 24.

Ma vettem meg, gondoltam, próbáljuk is ki gyorsan. Az ok egyébként az volt, hogy egyre ritkábban sminkelem magam kifejezetten erősen hétköznapokon, ezért az "eredeti" DW mellé, akit meghagyok a nagy alkalmakra, kerestem valami könnyedebb, de azért a Chanel Water Fresh Tintjénél jobban fedő valamit.
A fél arcomra tettem fel itthon, és wooow. Így nagyon feltűnő a különbség a két oldal között. (Szerintem ez a verzió abszolút a kézzel való felvitelt kívánja, alapjában véve bármennyire nem vagyok a híve ennek.)
Én ugyanazt az árnyalatot vettem, mint az eredetiből (1N2), picikét világosabb csak, szerintem ez a fényvédő miatt lehet.
Próbálgatom, és update-elek. 😊

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. január 22.

Ha akarom, természetes, ha akarom, porcelán, de bármi történjék is, a helyén marad. :) Imádom!