leili

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Dior Forever 24H Wear High Perfection Skin-Caring Foundation

Dior Forever 24H Wear High Perfection Skin-Caring Foundation
2020. április 10.

Egy jó matt alapozót kerestem és gondoltam beruházok végre egy drágább márkára a drogériás felhozatal helyett, mindent imádok, ami Dior, így az E.Lauder DW és e közt vacillálva e mellett döntöttem...hát... nem mondom, hogy nagyjából 10 ezret dobtam ki az ablakon, pedig mondhatnám, mivel pont 6-7ezer forintból már egy drágább drogériás/vagy online rendelt alapozó is hozza ezt a szintet. Lehet nekem nem való a bőrömre, szerintem ezt száraz bőrűeknek nem szabad használni, csak zsíros-kombinált bőrön fog jól mutatni és az is lehet, hogy nekik viszont tényleg nagyon jó lesz. Pozitívumok: pontosan az én árnyalatomat sikerült belőni (1W egy sárga alaptónusú alapozó) , nagyon jól fed, valóban mattra szárad, pattanásom nem lett tőle, nem irritál
Negatívumok: nagyon szárít, az alapból száraz részeket, amik fűtési időszakban sajnos minden hidratálás/radírozás ellenére vannak az arcomon iszonyatosan kiemeli, amúgy nem vagyok túl ráncos még szerencsére, de ettől egy jó 5-össel idősebbnek látszik az arcbőröm, nagyon sűrű, így sem szivaccsal nem tökéletes a felvitele, sem ecsettel, mivel attól csíkos lesz.

Próbáltam arcolajjal elkeverni a kezemen és úgy felvinni, plusz mindig aláhidratálok, de valahogy nem az igazi... nagyon sajnálom. Korrektornak fogom elhasználni, mivel valóban nagyon jól fed, de a szemem alá semmiképp, mert tényleg beleül minden kis redőbe és nem szép.

Herbavitál Finomítatalan Sheavaj

Herbavitál Finomítatalan Sheavaj
2020. március 21.

Nekem már egy üvegtégelyes verzió van meg, de az előző vélemények alapján a benne lévő shea vaj egy és ugyanaz...első benyomás? Állag: szuper, jól kenhető, de vàrjunk csak, mi ez a penetráns elázott majd berohadt szalmaszag? Na szóval igen..még engem is meglepett, hogy mennyire büdös, pedig én tényleg nagyon szeretem a shea vaj illatát, de ebben van egy kis lócitromos csavar, ami valami szörnyű kellemetlenné teszi a hasznàltatát. DE: a hatása szuper, éjszakàra kirpróbáltam párszor nagy duzzogva a kezemre és az arcomra és valami hihetetlen hogy feltöltötte a ràncaimat.

L'Oreal Le Blush Arcpirosító

L'Oreal Le Blush Arcpirosító
2019. október 12.

Nekem már egy másik (négyzetes) kiszerelésben van meg, de ugyanígy le blush a neve..120 Sandwood pink egy nagyon szép rózsaszínes-barackos árnyalat apró aranyszemcsékkel. Jól pigmentált, de az én hófehér bőrömön sem lehet “túltolni” szerencsére. Az ecsetje szerintem inkább egy cipőkefére hajaz, de ha nincs más, elmegy.