leili

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2021. október 15.

Húha, ez egy nagy melléfogás volt a részemről… szerencsére leértékelve vettem így nem fáj annyira, de azért az önbecsülésemnek nem tett jót ez az utóbbi egy hét, amíg ezt használtam olyan csúnyának éreztem az arcbőrömet. Tulajdonképpen teljesen mindegy mennyi mindennel hidratálok alá, ha tiszta olajjal összekeverem ès úgy viszem fel, vagy az arcomra kenem a legzsírosabb krémemet és arra viszem fel blenderrel, egyszerűen csonttá szárítja a bőrömet, emellett olyan száraz részeket is kiemel, amik amúgy nem látszanának…fedése nagyjàból egy BB krémnek felel meg. Egyetlen dolog miatt kapja meg a 2. csillagot és az az, hogy nagyon jó a színvàlaszték, megtaláltam a sárga alaptónusú elég vilàgos bőrömhöz illeszkedő színt, ami a Warm Vanilla, ezért is vettem meg. Én maximum nagyon zsíros bőrűeken tudom elképzelni, hogy jól működjön.

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA
2020. október 25.

Nekem nagyon sokat segített a homlokomon tavaly nyáron megjelent pigmentfoltok és szeplők halvànyításàban. Elhasznàltam egy üveggel és mellette azért hàmlasztottam és retinolt is hasznàltam, szóval valószínűleg nem csak egyedül neki köszönhetem, de szép egységes lett a bőrképem. Mivel tènyleg eltűnt az a pár kis szeplő is, ezért én nem vettem újra, de jó tudni, hogyha esetleg újra kijönnek, akkor ő az aduász :)

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Hajpakolás

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Hajpakolás
2020. október 25.

Hát ez totàl Karácsony és mézeskalàcs illatú! Nagyon meglepődtem az illatàn, amikor még nyáron megvettem, kicsit évszak-idegen volt, de nem bàntam meg vègülis. Most fog elfogyni, erősen szőkített a hajvégem és szépen karban tartotta elnehezítés nélkül, úgyhogy megy az 5*, bár az olivás verziójàt jobban szeretem csak az mindig hiánytermék.