leili

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L'Oreal Le Blush Arcpirosító

L'Oreal Le Blush Arcpirosító
2019. október 12.

Nekem már egy másik (négyzetes) kiszerelésben van meg, de ugyanígy le blush a neve..120 Sandwood pink egy nagyon szép rózsaszínes-barackos árnyalat apró aranyszemcsékkel. Jól pigmentált, de az én hófehér bőrömön sem lehet “túltolni” szerencsére. Az ecsetje szerintem inkább egy cipőkefére hajaz, de ha nincs más, elmegy.

Kneipp Álmok Ideje "Zeit Für Träume" Habfürdő

Kneipp Álmok Ideje "Zeit Für Träume" Habfürdő
2019. május 12.

Egyszer le volt értékelve a Dm-ben, amúgy elég borsos ára van, de meg fogom venni teljes áron is, mert megéri. Erőteljes lila színe van, picit megfesti a vizet, az illata valami isteni, nem szárít. A kislányom (3 éves) nagy tisztelője, bár nem gyerek termék, de nem okozott nála sem semmilyen irritációt, úgyhogy 5 * 😃

Nonique Bio Öregedésgátló Arctisztító Krém

Nonique Bio Öregedésgátló Arctisztító Krém
2019. május 10.

Én nagyon megszerettem... Azután esett erre a választásom, hogy egy elvileg kíméletes habzó arctisztító múmia szárazra szárította az arcomat, minden addig felkent drága krém hatását semmissé téve. Natúrkozmetikumok között keresgéltem, végül ő jött velem haza, és milyen jól tette! Először furcsa volt kicsit, mivel olyan, mint egy testápoló állagra, de nagyon jól tisztít, leszedi az alapozó maradékait is hiánytalanul, emellett nagyon puha lesz az arcom utána. Ha elfelejtek krémezni akkor sincs száraz bőr érzésem.