liliana26

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit
2017. augusztus 4.

Nagyon finom illata van, és elég jól hidratál, bár azt kell, hogy mondjam, többet vártam tőle. Szerintem a 2000 Ft-ot nem éri meg. Átlagos napokra tökéletes, de télen extra száraz ajkaknál nekem nem vált be!

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2017. augusztus 3.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
A zöld és a piros szín miatt vettem meg, de kompromisszumokat kell kötni vele. A zölddel elég nehéz dolgozni a fedése miatt, hogy el is fedje a bőrhibákat, de ne is látsszon. Nem igazán építhető.
A piros színt könnyen lehet használni, és jól fed, de beül a szem alatti kis ráncokba (még egy nagy adag púderral is).
A korrektor színei viszont egész jók, ez az első korrektorom, ami 1-2 árnyalattal világosabb a bőrömnél. Eddig mindegyiknél a legvilágosabb is vagy a bőrömmel megegyező volt (jó esetben), vagy (legtöbbször) sötétebb. Ebben viszont a legvilágosabb 1-2 árnyalattal világosabb, a második pont megegyezik a bőrszínemmel, a harmadik pedig 1-2 árnyalattal sötétebb. Szóval remekül tudok vele kontúrozni. Sokan panaszkodtatok az állagára, tény, hogy kicsit fura, viszont ez nálam nem okoz problémát.
Összességében nálam 4*-ot ér, a korrektor színeivel semmi bajom, a piros is egész jó, de a zölddel nem igazán tudok normális eredményt elérni. Ár-érték arányban viszont szerintem jó.

Flormar Vízálló Szemceruza

Flormar Vízálló Szemceruza
2017. augusztus 3.

Nekem feketében van meg. Szép a színe, jól lehet satírozni, és egy fél napot rendesen kibír. Plusz pont, hogy egyáltalán nem irritálja a szemem (kontaktlencsém van).