lillcso95

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nature Box Sárgabarack Hajfény Spray

Nature Box Sárgabarack Hajfény Spray
2019. március 7.

Göndör hajam van, így alapvetően száraz és töredezésre hajlamos. Megvettem a terméket, hogy jó lesz akkor az én "bajos" hajamra. Hát... Nagyot tévedtem. Összeragasztja a hajat, zsíros/sikamlós tapintású lett, hamarabb kellett miatta hajat mosnom, mint szoktam, mert nem bírtam elviselni, hogy ilyen "igénytelennek" nézzek ki. :D
Nagyon sajnálom, mert nem egy olcsó termék, és kb. mehet a kukába. Egyszer használtam, köszöntem szépen. Nem ajánlom senkinek.

p2 Glam De Luxe High Shine Lacquer Szempillaspirál

p2 Glam De Luxe High Shine Lacquer Szempillaspirál
2018. december 3.

Tetszik, hogy van benne ez az ív, így könnyebben hozzáférek a szempilláimhoz. Az is tetszik, hogy visszafogott pillákat lehet vele elérni, tehát hétköznapokra pont megfelelő. Viszont az nagyon nem tetszik, hogy a nap végén a szemem alatt és a szemhéjamon köt ki a festék egy része, pedig azért nem izzadok egész álló nap, sőt.
Összességében tehát 3 csillag. Volt jobb, jobb rosszabb spirálom is. Újra venni nem fogom.

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat
2018. április 16.

Nem lesz tőle annyival tartósabb a lakkom - ami mondjuk nekem nem probléma, mert elég gyakran festem ki más színre a körmöm -, viszont irtózatosan gyorsan szárad. Egy folyékonyabb alaplakk fölé ezt felviszem, szinte azonnal megszárad minden. Viszont a sűrűbb állagú lakkoknak a száradását ez sem gyorsítja meg annyival jobban. Mindenesetre csodaszép fényt ad a körmöknek, 500 forintot akciósan pedig simán megér. Csak ajánlani tudom - bár mindig elkapkodják sajna, szemfülesnek kell lenni -.