lipstick1005

Regisztráció dátuma: 2014. április 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Tetesept Anti Stress

Tetesept Anti Stress
2015. február 18.

Teljesen megérte az árát, imádom az illatát, ugyanolyan mint a jobb féle aromaszaunákban szokott lenni. Ellazít és megnyugtat, egyáltalán nem szárítja a bőrt. Ha egyszer elfogy tuti újraveszem!

Babor Hy-Öl Arctisztító Olaj (régi)

Babor Hy-Öl Arctisztító Olaj (régi)
2014. december 8.

Hát ahogy látom én leszek az aki erősen kihúz a tömegből. 'Fantasztikus' arcbőröm van, kombinált ám de nagyon érzékeny, száraz és nagyon vékony. Ez mind egyben. Nem vagyok nagy híve a kozmetikusoknak de rávettem magam. Ő ajánlotta a Babor termékeit, azon belül is ezt a lemosót a kombinált bőrre való aktivátorral. Meg is vettem, szivtam kicsit a fogam az ára miatt de gondoltam bármennyi pénzt megér, hogy végre helyrejöjjön az arcom..
És akkor most térnék rá a fekete levesre. Ellent kell mondanom az előttem szólóval, mert nem, nem szereti minden bőrtípus az olajat. alapból számomra szörnyen macerás ez a kétfázisos dolog,kifolyik a tenyeremből. Amit a legjobban utáltam benne mégis az, hogy hiába mostam meg vele kétszer is egymás után az arcomat, olajos maradt a bőröm, amitől olyan szép pattanásaim nőttek reggelre hogy legszívesebben sírva fakadtam volna. Ja, a másik dolog, hogy nem szedi le 100%osan az alapozót. Megtöröltem utána az arcom és alapozós volt a törülköző.(ismét említeném,hogy 2x is megmostam az arcom).Szóval röviden: macerás a használata, nem szedi le alaposan a sminket, olajos marad a bőr, pattanásaim lettek tőle, piszok drága.
Nem lebeszélni szeretnék róla mást, mert elhiszem ha valakinek meg ez a non-plus-ultra, csak gondoltam megosztom az én tapasztalataimat is.

IsaDora Hydralight Water-Based Matte Make-Up

IsaDora Hydralight Water-Based Matte Make-Up
2014. október 29.

Igazából azért vettem meg ezt a terméket, mert idáig Bourjois CC-jét használtam, de valami iszonyat a színskálájuk szerintem..A 31es rikítóan világos nekem, a 32es-től meg olyan sárgásbarna fejem lesz, mintha nem európai lennék. Eddig megoldottam ezt a problémát a kettő szín keverésével de valami miatt úgy éreztem már, hogy túlságosan erősen fed számomra és nem kap levegőt a bőröm alatta jó összetevők ide-oda. Szóval a Douglasban nézelődtem amikor rátaláltam erre az alapozóra. Kifejezetten úgy keresgéltem, hogy nagy legyen a szinválaszték és lehetőleg zsiros bőrre is alkalmazható legyen. Tényleg meglepően sok árnyalatban létezik. DE. Elég csalóka a plázákban lévő fény, ezért a kezemen tesztelve nekem a nagyja túl világosnak tűnt, ezért a skálából az utolsó előttit választottam. Hazaérve mikor kinyomtam a kezemre megdöbbentem egy pillanatra, hogy milyen sötét. DE. Felkenve egy leheletfinom réteget képez csak, nekem pont elég a fedése és egyáltalán nem feltűnően sötét, mint mondjuk a 32-es Bourjois. Nekem nem ül be a pórusokba, nem maszatolódik, nem zsírosít nem szárit. 8 óra hordás után elkezd fényleni a bőröm, mint úgy általában nálam mindentől. A max csillagot csak azért nem adom meg, mert tényleg nem lehet reálisan megállapítani a kézfejen és lámpafénynél a szükséges szint, bár ez lehet csak az én hibám. :) Mindenesetre most már tudom, hogy legközelebb egy árnyalattal világosabbat kell vennem, szerencsére van választék.

UPDATE: egy hónapja használom és szörnyen tönkreteszi a bőrömet...Először csak kis piros foltok lettek rajtam, majd egyre több és egyre mélyebb pattanásokat okoz. Számomra felejtős lett sajnos. :( Pedig frissen felkenve tökjó púderes finishe van, olyan mintha nem lenne rajtam semmi. De ez így sajnos nem állapot.