livi

Regisztráció dátuma: 2012. május 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2014. április 7.

Borzasztó! Minden szabályt pontosan betartva sem tartós! Csíkos, foltos és nem bír ki 2 hetet sem, pedig van olyan vendégem, aki még csak nem is nagyon mosogat!!! A műköröm alapanyagai is minőségben romlottak (és ezt sok mindenkitől hallottam már), úgyhogy teljesen átálltam a brillbird-re, (gél lakkból diamond nails is) csak nem tudom mit csináljak azokkal a gél lakokkal, amik megmaradtak. Ha valakit érdekel, szóljon, van bőven! Áron alul is eladnám! Ráadásul van olyan is, amit katalógusból megrendeltem és élőben még csak nem is hasonlít a színe!!!! Kár!!!!

Diamond Nails Base Zselé Lakk

Diamond Nails Base Zselé Lakk
2013. április 29.

Sajnos nem sűrűn érek rá a saját körmömet megcsinálni, de a diamond-os lakkzselével nem is baj. Van, hogy 1 hónap is eltelik, és még akkor is a helyén van!!! Egy hónap után (néha még több is) esetleg annyi látszik, hogy hajszálrepedések vannak rajta, de azt is csak én látom nagyon közelről. Eredetileg nagyon gyengék a körmeim, mindig beszakadt, letört, de a lakkzselé nagyon jó tartást ad neki. Nem törik és nem szakad be. A leoldása is egyszerű, nem sértem semmivel a körmeimet. Sokáig elég! DE csak az előírásoknak megfelelően kell használni, megfelelő előkészítés, előkészítő anyagok, stb. Akkor lesz tartós! Nagyon szeretem!!!

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2013. április 29.

Nekem nem jött be! Ha délelőtt lakkozom, másnap reggel akkor is ott van a párna nyoma, nagyon lassan szárad és hamar lepattog.