livia0

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor
2020. június 3.

Fél éve van meg, mindennapos használatban van és még mindig van benne!!! A színe, állaga, tartóssága tökéletes. Fixálás után napközben észrevenni hogy kicsit beleül a szem alatti ráncokba, viszont alapozó csere is szükségeltetik, valószínű nem passzolnak össze.
A pipettája nagyon praktikus és hiába a 7ml, rengeteg használatra elég. Újravevős!!!

Physicians Formula Argan Wear™Ultra-Nourishing Argan Oil Bronzer

Physicians Formula Argan Wear™Ultra-Nourishing Argan Oil Bronzer
2020. június 3.

Mindennapi használatban van már legalább egy fél éve és még csak most kezd el “kilyukadni” 😅 a színe kicsit enyhe, de építhető, az illata nekem nem jön annyira be, megszokható de nekem kicsit mamás. A tetején a kis arany akármi kb a harmadik alkalomnál eltűnt, de addig is nagyon és szépen csillogott az arcomon mem olajos hatást keltve. Összességében szeretem, de nekem az ecset sem azükséges belőle, nagy a tégely is így utazás szempontjából nem a legpraktikjsabb.

S'nonas Kézfertőtlenítő

S'nonas Kézfertőtlenítő
2020. február 25.

Munkahelyre vettem a Higeen után, árban sokkal megfelelőbb viszont van, hogy ragacsos érzetet hagy maga után(nem tudom, hogy összefügg-e a kézbe rakott mennyiségtől), viszont mennyiségben és árban teljesen arányos.Nem tudom, hogy újra veszem-e.