lizybenet

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Zara Red Vanilla EDT

Zara Red Vanilla EDT
2017. március 29.

Ha egy parfümben van vanília akkor rajtam biztosan az lesz leginkább érezhető. Ez sem kivétel. Vanílián kívül nem is nagyon érzek mást.
Nagyon hasonlónak érzem az Olympea-hoz, az is vaniliás ugye. A tartósságot illetően azonban hatalmas eltérés van a 2 illat közt. Ez sajnos 3-4 órát bírja rajtam max, aztán huss..elillan. Ezért le is vonok egy csillagot.
De egyébként kellemes kis illat, hetente használom és nagyon szeretem magamon szóval tőlem 4 csillagocskát kap.

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs
2017. március 17.

A 610-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Ez a tökéletes rúzs. A színe gyönyörű, természetes hatású piros az én ajkaimon. Hétköznapokra is tökéletes. Nagyon szeretem a matt rúzsokat, egy rakással van már belőlük de a legtöbb szörnyen szárít. De ezt könnyű viselni, nem is érezni, hogy van valami az ember száján. Az illata picit erős de ezt a hibáját könnyű szívvel megbocsájtom hisz egyébként tényleg ő az igazi. Imádom!

Catrice Victorian Poetry Satin Matt Lip Colour

Catrice Victorian Poetry Satin Matt Lip Colour
2017. február 17.

A Berry British már nem olyan boldog tulajdonosa vagyok. Úgy sajnálom, hogy nem sikerült megbarátkoznom vele, pedig szerelem volt első látásra. Amit mindenképp ki kell emelni az, hogy a csomagolása olyan kis elegáns, szemet gyönyörködtető ráadásul a rúzs színe is valami mesés. Ami a tartósságot illeti azonban, engem nem igazán győzött meg. Mindenhol ottmaradt a nyoma amihez az ajkaim hozzáértek. (habár eléggé egyenletesen kopott ami eg kis plussz) Ami azonban a legjobban zavart az az, hog rettenetesen kiemelte az ajkaimon levő kis "ráncokat" pedig nem is nagyon szárazak. Ilyen mértékben még a folyékony matt rúzsok sem ülnek bele a ráncokba. Szóval sajnos csak 3 csillag és az is leginkább a gyönyörű szín miatt.