lolablau

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Yves Rocher So Elixir EDP

Yves Rocher So Elixir EDP
2023. november 21.

Tanulságul, mielőtt hirtelen felindulásból adnál el egy illatot:
"Sohase mondd....", hogy ezt az örökérvényű sanzont idézzem. Történt ugyanis, hogy egy októberi pillanatban eszembe jutott megint a Kisasszony, akit időről időre próbálok becserkészni, eredménytelenül (értsd: végül elkezd valami idétlenül viselkedni a társaságomban, úgyhogy elküldöm mást boldogítani)
Hogy folytassam, megint majdnem beugrottam egy vásárlásba, mikor eszembe jutott a So elixir. Már-már lemondtam róla.
És milyen jól tettem, hogy nem tettem:)
Valami megváltozott bennem, és elkezdtem kedvelni. Sőt, barátkoztunk egymással. És végül egy héten át minden nap velem tartott. Így hát ünnepélyesen bejelentem, hogy marad.
De nem úgy, mint a hűtlen kis dög CocoM klónja, hanem alanyi jogon.
Mint önálló alkotás 3 Nagy Orr👃👃👃 kezei közül.
És szerintem elkísér sokáig ❤

Chanel Allure Sensuelle

Chanel Allure Sensuelle
2023. szeptember 21.

Sokáig keresgéltem, mi legyen az illatom q nagy napon. Szeptember végi időpont, indián nyár, púderszínű ruha a 60-as évek stílusában, pixie pomp frizura, lazán elegáns stílusban megrendezett party. Olyat kerestem, ami nőies, de nem szexista, tartós és szilázsa van, de nem helyettem van jelen, hanem velem, ami kiemel, és nem elnyom, ami exkluzív, de nem megosztó. És akkor kezembe akadt a kisfújós. Igazából Eclat dupe. Ahogy készülök lelkiekben az alkalomra, tesztelgetem. Napok óta benne alszom el. És igen. Ő lesz az. Mi más.

Dior Hypnotic Poison EDP

Dior Hypnotic Poison EDP
2022. január 27.

Üveges maradékra érdeklődő volnék:)
Ha nem lesz, kénytelen leszek sok pénzt elkölteni:)

Pár éve próbáltam, ha jól rémlik, de az is lehet, hogy az EDT volt, mindenesetre véleményeztem magamban, hogy na ezt el fogom kerülni.
Tartottam is magam tőle jó sokáig, mígnem decemberben betévedtem egy távoli Müllerbe, és leemeltem a polcról, mondhatni jobb híján, a sok trendi, számomra érdektelen "újdonság" közül.
Na abban a pillanatban belém csapott a villám, és nem értettem, hogy kerültük el eddig egymást?

Karácsonyra megérkezett a kis fújcim, és azóta nem jövök le róla, úgyhogy - bár mocsokdrága - üveges lesz a vége. Nekem addiktív, és végre a partneremnek is tetszik:)

Reggel 1 fújás, és du 4-ig szépen kísérget. Akkor csak azért szoktam egyet utána fújni, mert munkából fáradtan hazafelé nagyon jól esik ülni az illatban. Terápiás volt számomra: voltak napok, amiket nem tudom, hogy vészeltem volna át a támogatása nélkül.

Édeskés, de nem gej, puha, finom, kissé púderes. Merőben más érzés, mint az EDT - azt továbbra sem kedvelem.
El tudom képzelni szignatúrának. Bár, hogy megelben mit fog előadni, még nem tudom.