lolkabolka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher So Elixir EDP

Yves Rocher So Elixir EDP
2022. július 6.

2022. 07.06.
Update:
Megint érzelmi oldalról tudok csak írni egy illatról (lsd. Lalique) Van az ember életében úgy, hogy olyan élethelyzetbe kerül ami felkavaró, vissza nem vonható és mindent megváltoztató. Lehet ilyen egy új szerelem, egy marcangoló válás, egy szerettünk elvesztésének a végigkísérése és a gyász megélése...stb. Minden ilyen helyzet felkavaró, elsöprő és végzetes. Elhagyott a szerelmem sok-sok év után és a gyászom, veszteségem feldolgozása után új világ kezd kibontakozni számomra. Ez az illat jön velem, ez az illat kísér és a részem. Velem volt jóban, rosszban. Meg tudom élni úgy az illatot és tudom úgy viselni, hogy nem érzést társítok hozzá, hanem önmagamat. Újra előkerült a régi énem. A zöldszemű, vörös-barna hajú NŐ, aki játszik a szemével, a mosolyával és betalál ott ahol kell...mindezt kíséri ez az illat, ami megbújik, de hirtelen a másikhoz ér....

2021. augusztus 24.:
Nagyon szeretem ezt az illatot. Nagyon úgy tűnik, hogy lassan-lassan meg fogja a gyártó szüntetni, így betankoltam belőle pár üveggel. Régen is volt már többször ilyen illatom, de akkor nagyon tartósnak tűnt. Ez az mostani széria gyengébb, mint az előzőekben megszokottak, bár még így is a tartós kategóriába tartozik. Sajnálom ha megszüntetik, ha lehet rendszeresen fogom pótolni, amíg lehet.

Balea Med Szappan

Balea Med Szappan
2022. július 5.

2022. 07. 05.
Update: Nagyon szeretem, isteni és tiszta illata van. A hatása nagyon jó. Ilyenkor nyáron kifejezetten jól esik a nyári hőségben egy gyors zuhanyzás szappannal. Ajánlom mindenkinek, aki:
-környezettudatosság (nincsen felesleges flakon)
-természetesség (egész jó összetevők, ennyi illat nekem belefér, sőt kell is)
-kíméletesség (pl.: szappanmentes)
-praktikusság (pl. utazás, repülő)
-kiadósság (elég nagy viszonylag, 150 gramm)
miatt keres egy jó kis terméket

MARAD AZ 5 CSILLAG

2021. május 11.
Jó kis termék, a csomagolása olyan retro hatású, számomra. Igényesebb, érzékenyebb bőrre ajánlják, illata tipikus Balea, használat során csökkent. Jó kis termék, sajnos az ára túlárazott - ez vissza tarthat jó pár embert a megvételétől, illetve a csomagolása is ódivatú számomra. Összességében elégedett vagyok vele, tényleg kevésbé hagy lerakódást a mosdón és a fürdőkádon.

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2022. május 23.

2021. június 30.
Sajnos ennek a tusfürdőnek jó pár tíz éve megváltoztatták az illatát. Kamasz korom nagy szerelme és kuriózuma volt ez a tusfürdő. Még ajándéknak is megállta a helyét...jó 20 évvel ez előtti történet. Akkor ez az illat teljesen már volt, sokkal letisztultabb. Nagy natur és bio kozmetikum rajongóként jó pár éve nem használok kommersz cuccokat, de ez alól kivétel a Dove beauty bar kék szappan és most a tusfürdők is. Ezt a tusfürdőt és az aloe verásat vettem meg a nagy nyári hőségben. Döbbenten tapasztaltam az aloés után ennek egy borzasztó émelyítő tutti-frutti jellegű illat. Nagy csalódást okozott, mert valahol a régi, kamaszkorom Dove illatát kerestem. A hatásával meg vagyok elégedve, nem bántja a bőrömet.

Update:
Persze elcsábulok gyakran a Dove tusfürdőkre és szappanokra. Ez is bekerült a kosaramba ismételten, meg még mellé pár kisebb flakon is. Ami zavar benne az a fura sűrű állaga. Az illata nagyon jó, de ez a sűrű, puding szerű cucc nem tetszik - maradok az aloéésnál. Amúgy mindig az a hiánycikk a helyi DM-ben....szerintem nem hiába. Az illata még csak-csak, mintha kezdeném megszeretni, de ez fajta továbbra sem lesz a kedvenc. Aloés a nagy kedvenc meg az érzékeny bőrre való - amit most kivezettek a DM-ből, mert kiárusításban vagy 3-4 flakonnal elhoztam. Nyáron viszont a kék beauty bar szappan továbbra is kedvenc, utazáshoz, nyaraláshoz szuper. Reméltem egy feljebb pontozást, de nem.