lolkabolka

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Neogranormon Piros Családi Kenőcs

Neogranormon Piros Családi Kenőcs
2020. augusztus 11.

Sokan elfelejtik, hogy a kék és a piros kenőcs nem ugyan az! Én kimondottan örülök ennek. Ápoló, gyógyító! Ezt vetem be, ha egy sima körömvirág kenőcs él több kell.

Garnier Bio Szépítő Tonik Kakukkfűvel

Garnier Bio Szépítő Tonik Kakukkfűvel
2020. július 25.

Hosszabb ideje használnom ezt a terméket. Néha félre tettem pár nap után, néha csak 1-1 alkalommal használtam. Összeségében elégedett vagyok vele, nem okoz bőrproblémát. Nagyon jó zsírosabb bőrre. Esti rutin részeként, ebben a melegebb időszakban is száraz, matt bőrrel keltem reggel. Újravevős!

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal
2020. július 25.

Elégedett vagyok ezzel a szappannal, ár-érték arányban verhetetlen. A levendulás társát jobban megkedveltem, de ez is finom, hatásos. Fürdésre és kézmosásra is szoktam használni. A kézműves szappanok nálam nem tudják felvenni ezzel a versenyt. Azok gyorsabban fogynak, 3-4x drágábbak, mint az Alverde szappanok.

Update: a levendulás szappan sokkal jobb! Annak az illata jobban megmarad, valamint a levendulás szappanban lévő növénydarabkák sokkal kisebbek és nem karcolnak. Sajnos többször belefutottam ennél kiálló, érdes darabkába. Ez csak kézmosásra marad már, de nem pontozom le emiatt.