lolkabolka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Mela B3 Bőrápoló Szérum

La Roche-Posay Mela B3 Bőrápoló Szérum
2024. május 25.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a terméket!!!

Bő kettő hete használom, ez alapján tudok véleményt mondani. Kellemes az állaga, most ebben a melegebb időben külön jól esik a könnyebb formula. A pipetta teljesen jól funkcionál. A bál arcomon és a homlokomon van 3 barna folt, melyek egyértelműen régi napozásokból maradtak. Először csináltam bőrpróbát, szerencsére nem volt semmi reakcióm a termékre. Első alkalommal este vittem fel a szérumot, szépen eldolgozható volt, gyorsan beszívódott, kellemes volt a bőrön. Egy idő, több használat után azt vettem észre, hogy egy kicsit szárít, így beszívódás után krêmeztem és ez az enyhén húzódó bőrérzet megszűnt! A foltok mintha halványultak volna, szerintem ennyi idő még kevés ahhoz, hogy rendesen ki tudja fejteni a hatását. Hófehér bőrű vagyok, így látvànyosak azért a foltjaim, de valamit tényleg halványult a kontraszt a világos és a sötét részek között. Pattanást, allergiás reakciót nem váltott ki a szérum.

Györgytea Körömvirág Kenőcs

Györgytea Körömvirág Kenőcs
2024. február 28.

Műtéti hegek kezeléslére (2 műtét rövid időn belül) maximálisan bevált ez a termék. HAsználta már többféle terméket, de ennyire jó hatóanyagú terméket nem találtam még. Igazi sárga, gyógynövényes enyhe illatú kenőcs. Szuper tulajdonsága, hogy ez könnyen beszívódik, ilyen gyorsan beszívódó kenőcsöt még nem találtam eddig. TOP kategória nekem, a viszketést gyorsan szüntette, gyógyulást elősegítette, szuper termék!!!!!!!!

Babylove Szenzitív Babaápoló Tej Kamillával és Napraforgóolajjal

Babylove Szenzitív Babaápoló Tej Kamillával és Napraforgóolajjal
2023. október 4.

A régi fajta Babylove testápolókat nagyon akartam szeretni, de mindig csalódás lett a vége. Még anno a sárga fflakonossal kezdtem, aztán ahogy újult a márka meg a formula mindig adtam esélyt, de nem-nem-nem. Nehéz, fullasztó unalmas lett mind pár használat után. Félve vettem le a polcról... Aztán tetszett az illata, az összetevőket lecsekkoltam és megvettem. Meglepődtem, hogy 999,- ft lett, anno még 350,- ft körül volt. Természetesen mindennek kúszik fel az ára, miért lenne ez kivétel? Jó összetevők, kellemes a bőrön, végre ez a márka is elérkezett oda, hogy minőségi. Eddig tetszik nagyon. Ajánlom.