lovecosmetic

Regisztráció dátuma: 2013. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Playboy Play It Rock EDT

Playboy Play It Rock EDT
2014. október 19.

Kedves suxxx94 !Ha minden igaz,akkor a Rossmann üzleteiben biztosan rá fogsz találni,mert október 20-tól a PLAYBOY Lovely,Rock,Spicy,Vip női edt-k 999 Ft / db áron elérhetőek lesznek a polcokon :) Szép napot és jó vásárlást!

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2014. március 19.

A hétvégén vettem meg a Rossmannban mindössze 2999 Ft-ért ajándékcsomagban ,amiben a parfüm mellé testápoló volt csomagolva.Nagyon megérte,imádom az illatát a vattacukorra hasonlít és az üvege is gyönyörű.A kedvencem lett. :D

Avon Eye Dimensions Hármas Szemhéjpúder

Avon Eye Dimensions Hármas Szemhéjpúder
2014. február 19.

Sziasztok!
Ma próbáltam ki először ezt a szemhéjfestéket,nekem a Diamante Purple árnyalat van meg, amikor kibontottam a dobozt gyönyörűen csillogó színek tárultak elém,rögtön bele is szerettem.Amikor kipróbáltam az aplikátorral és ecsettel sajnos alig látszott valami a bőrömön,szinte csak a csillámok.De nem adtam fel. :D Szemhéjalapra vittem fel végül az újaim segítségével,majd ecsettel dolgoztam el. A fehér árnyalat valóban nem túl pigmentált,de azt amúgy is a szemöldökcsontra vittem fel és a két sötétebbet használtam a szemhéjamon.Intenzív színek és gyönyörű lett a végeredmény.Az ára miatt levonok egy csillagot,mert ennyi pénzért az ember többet várna.