Best of Beauty 2019

lucimuci77

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa Navy Chic Lasting Color Gel Körömlakk

Pupa  Navy Chic Lasting Color Gel Körömlakk
2015. február 13.

Imádom!! Egy bordós árnyalatom van belőle, és egyszerűen csodálatos! Egy rétegben is szép,de azért én 2 rétegben vittem fel.Hamar szárad,nem buborékos és valóban gél hatása van.Már 3 napja a körmömön van és semmi baja:)

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2014. augusztus 25.

Nagyon nehezen kezelhető,döredezett,vékonyszálú,és kevés a hajam. Az internetet bőngészve rátaláltam erre a fésűre,s nem tudtam elhinni,amit írnak róla. Gondoltam,megnézem mások véleményét is. Meglepődve láttam,hogy mások is csupa pozitív dolgot írnak róla. Hosszas hondolkodás után megvettem a fésűt,s alig vártam,hogy kipróbálhassam. A hajat tényleg nem húzza,puha tapintású lesz tőle,de nekem sem "èri át,, a hajam,s így csak kisebb kötegekben tudok fésülködni.. Ennyi pénzért én nem ezt vártam tőle.

Update: Már 2 hónapja használom ezt a hajkefét. Eddig még magamnak sem mertem bevallani,de teljesen tönkretette a hajamat.. :(( Eddig is töredezett,de csak a végeinél.Mára az egész hossza törött,szálkás... :'( nagyon szomorú vagyok,mert a sokáig növesztett,derékig érőhajamnak most búcsút kell intsek :(( Annyira tönkretette a hajamat,hogy le kell vágatnom.. :'(((((( nem ajánlom senkinek sem.
Ez több,mint pénzkidobás.. :'( :'( :'(

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2014. augusztus 13.

Nekem nem vált be. Szerintem túl kemény,nem ápol.Az illatától (szagától) pedig rosszul vagyok. :(