lunagraves

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Boulevard de Beauté 41 Termékből Álló Sminkszett

Boulevard de Beauté 41 Termékből Álló Sminkszett
2016. április 21.

Ajándékba kaptam kb 3éve, azóta használgatom, A szemhéjpúderek nem túl pigmentáltak de több rétegben elég szépek! A legvilágosabb korrektorokat és púdert már elhasználtam belőle, sajnos a sötéteket nem tudom használni, a szájfényeket/rúzsokat nem nagyon használtam de szépek és egész tartósak is. A krémes szemfestékből csak a fehéret használom, nem túl tartós de szépen lehet használni a matt szemhéjpúderemmel. A mennyisége és a minősége miatt megéri az árát, annak ellenére hogy én pár dolgot nem tudok belőle használni.

Avon Color Trend Csillogó Szempillaspirál

Avon Color Trend Csillogó Szempillaspirál
2016. április 21.

Első vélemény!!! Klasz! Mindkét színt megvettem, az ezüstöt és az aranyat is. A katalógusban az ezüst szép világos majdnem fehér volt a modell szempilláján, mivel régóta szeretnék fehér vagy hozzá közel álló szempillaspirált venni hát megvettem amikor akcióban volt... Örülök hogy akciósan vettem meg mert az egész egy nagy át*******... A szép ezüst egy grafitszürke csillogós valami ami felkenve nem mutat semmit, szó szerint semmit!A 'keféje' egy bordázott műanyag bot. Amikor megláttam majdnem kiájultam a székből munkában. Az aranynak legalább a színe szép, bár az sem látszik ha felkenem, az 'applikátorával' (vagy nem tudom minek nevezzem ezt a kefeként eladott valamit) lehetetlen dolgozni! Az egész pénzkidobás... ha lehetne minusz pontot adni akkor -5*-t érdemelne, de így 1-t kap.

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)
2016. április 21.

61- Dark plum van meg, a szilvához vagy a lilához nem sok köze van a színhez, szép sötét, inkább bordó árnyalat. Elég jól tart, szépen lehet használni, nem szárít. Még keresgélem melyik tesóját vegyem meg mellé!