maggiess

Regisztráció dátuma: 2018. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sante 2 az 1-ben Kávés-Kókuszos Radír és Maszk

Sante 2 az 1-ben Kávés-Kókuszos Radír és Maszk
2019. augusztus 13.

A kedvenc maszkom jelenleg. Imádom az illatát, a kávé és a kókusz kombója annyira kellemes! Fel szoktam kenni, 10-15 percig fent hagyni (és szagolgatni), majd lemosni vízzel, miközben a kávészemcsékkel leradírozom a bőröm. Szerintem érdemes beszerezni, én eddig bio webshopokban és a Rossmann webshopjában találtam rá.

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++
2019. július 22.

Nyáron nagyon kevés krémet és sminket tudok elviselni az arcomon, mert elég könnyen izzad és lefolyik róla minden. De semmiképp sem akartam "csupasz" arccal mászkálni, mivel szeplős is vagyok és elég fehér a bőröm, mindenképp szükséges védelem. Nagyon örülök, hogy egy magyar webshopban rátaláltam erre a krémre, mert teljesíti, amire szükségem volt:
- nem hagy fehér nyomot
- könnyű eloszlatni
- nem kelt zsíros hatást és gyorsan beszívódik
- lehet rá sminkelni, alapozót és BB krémet is tettem már rá, mindkettővel jól viselkedik
Tehát egyáltalán nem egy naptej-hatású arckrémről van szó, hanem egy minden nap használható termékről még azok számára is, akiknek könnyen izzad vagy fénylik az arca.
Az egy csillag levonás a nem túl szép összetevők miatt van, ebből adódik szerintem, hogy ha a szemembe kerül, csípi kicsit. Emiatt a szemkörnyékre nem is használom.
Egyébként a csomagolása megváltozott, már nem így néz ki, mint a képen.

Organic Shop Regeneráló Sampon Avokádóval és Mézzel

Organic Shop Regeneráló Sampon Avokádóval és Mézzel
2019. július 18.

A Müllerben szereztem be a terméket. Nem bántam meg, ez az első natúr sampon, ami tényleg bevált nekem. Jól habzik, kis mennyiség is elég belőle, alaposan tisztít.Praktikus a pumpás kiszerelés. Az illata nem avokádóra és nem is mézre emlékeztet, de nekem nagyon bejön. A hozzá tartozó kondit is megvettem, szerintem együtt szuper páros. Ha elfogy, kipróbálok egy másik illatot is a márkától, mert azokra is kíváncsi vagyok.