makeup0515

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2020. január 8.

Régóta kinéztem ezt a szérumot, és néhány hete bátorkodtam megvenni. Nekem abszolút bevált, nem véletlenül best seller azt gondolom. Sokat javult a bőrképem, tényleg sokszor reggel meglepődök rajta. Sokkal egyenletesebb a bőrfelszínem,hidratáltabb. Én a legkisebb kiszerelést vásároltam meg, épp kedvezmény volt az Estee lauderben, tehát kb 11.000 Ft-ot fizettem.

Estée Lauder DayWear Matte Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Creme

Estée Lauder DayWear Matte Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Creme
2020. január 8.

Kb 2 hete használom ezt krémet, az arcom nagyon problémás volt akkor. Rengeteget javult a bőrképem, azt hiszem megtaláltam a megfelelő hidratálót :) Este Night Repairt használok, és napközben pedig ezt, így nem szárítja túl a bőröm. (reggel este használva, kicsit húzódott a bőröm, elég a napi 1 alkalom) Én mindenképp javaslom problémás bőrű hölgyeknek, hogy tegyenek vele egy próbát. Rengeteg krémet kiprobáltam, amely nem segített, és komoly ellenállás volt bennem a széles körben terjesztett, nem bio, nem natúr termékekkel szemben, de végül ez az, ami bevált!

Erborian Solid Cleansing Oil Arctisztító

Erborian Solid Cleansing Oil Arctisztító
2020. január 8.

Sokat gondolkoztam ennek a lemosó olajnak a megvásárlásán, tekintve, hogy nem igazán találtam róla véleményt magyar oldalon. Viszont a külföldi oldalakon elég meggyőző kommentek sorakoznak :)! Bizony én is ezt tudom alátámasztani, fantasztikus termék. 100%osan letisztít, puha, hidratált érzést hagy maga után. Én utána használok még habzó lemosót, és tonikot, ahogy a korei arcápolási protokoll javasolja. Eddig is nagy hangsúlyt fektettem az arctisztításra (arctej+tonik) de éreztem, hogy nem tökéletes valami. Azt gondolom sokan itt rontják el/rontottuk el, hogy egy sminket nem szedünk le alaposan, aztán nem szabadulunk a pattiktól.Aki minden nap sminkel, mindenképp javaslom a termék használatát! :) Nekem teljesen más, alaposabb, mint az eddigiek.