malnakiralyno

Regisztráció dátuma: 2016. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Wellness&Beauty Körperpeeling Paradiesisch Verträumt

Wellness&Beauty Körperpeeling Paradiesisch Verträumt
2018. június 29.

Jó illata van, de nem annyira erős a radírozó hatása, mint amit elvártam tőle. Elmegy egy tusfürdőnek, de szerintem vannak ennél jobbak.

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2018. június 29.

Elsőre vettem meg kíváncsiságból mit tudhat ez a lábmaszk: Az utasítás szerint 1 órán át viseltem a zoknit, kicsit fura volt, mert az első 15-20 perc után az 1 óra végéig olyan érzésem volt, mintha melegítené a lábamat a zokni, de mikor megfogtam a lábam teljesen normális hőmérsékletű volt :D így a 2. nap után kezdett el hámlani a lábam, még jobb is hogy esős idő van, mert így nem vennék fel szandált :D Ha valakinek nincsen kemény bőrkeményedés a lábán, hanem rendszeresen ápolva van, annak ez egy jó termék lehet. :)

X-Epil Patronos Cukorgyantaszett

X-Epil Patronos Cukorgyantaszett
2018. június 6.

Tapasztalt gyantázóként is kifogott rajtam ez a szett, egyenesen borzalmas. A betartott melegítési idő és várakozás ellenére is forró volt a gyanta, kifolyt a mikróba, aztán csöpögött az egészből tubusból kifele, így minden ragadt, szerencsém hogy vízzel le tudtam szedni. Próbáltam várni vele amíg normális, és nem ennyire folyós állaga lesz, de így sem működött, egy darab szőrszálamat nem szedte ki, borzalmas termék, ennél a sima azulénes gyanta is jobb.