maniko90

Regisztráció dátuma: 2013. január 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Estrea Aloe Vera Bőrtápláló Arckrém

Estrea Aloe Vera Bőrtápláló Arckrém
2018. február 3.

UP: Még mindig szeretem, de nem használom minden nap. Többféle krémet váltakoztatok a bőröm igényének megfelelően. Hosszabb távon nem csodaszer, bár azt nem is vártam tőle. Több lépéses rutinom végén viszont pár naponta jól esik lezáró lépésként. Reggelre mindig szép, "kipihent" az arcom. Nem irritál hosszabb távon sem. De az illatát kezdem megunni.

Váóó! Itteni keresgélés alatt találtam rá, és gyorsan be is szereztem. Hihetetlen. Elég gazdag krém, ennek ellenére nem sok az én zsíros bőrömnek se. Sőt, nagyon hamar beszívódik, matt marad utána a bőröm. Szépen hidratál, nem tömíti el a pórusaimat. Elsősorban éjszakára használom, de volt, hogy nappalra is kentem, amikor több hidratálásra vágyott reggel is a bőröm.
Egyedül a sok illatanyag... Nem irritál egyébként, de az illatanyagok fényérzékenyítő hatása miatt érdemes tényleg csak este használni.

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam
2018. február 3.

Most vettem újra épp! Nagyon vékony szálú a hajam, és olyan kócosan hullámos. Mióta azt használom sokkal szebb, kezelhetőbb, simább a hajam. És az is marad. Elég jól tűri a párás időt is. Megfelelően hidratál, a hajvégekre használok ápoló olajat pluszba. Így tökéletesen rendben tartja a hajam.

Babylove Waschbalsam

Babylove Waschbalsam
2018. február 3.

Imádom! Ez lett a mindenes tisztálkodó szerem. Arclemosó, tusfürdő és sampon egyszemélyben. Rá kellett jönnöm, hogy nem bírom a szulfátokat, így le kellett cserélnem a tisztálkodó szereimet. A géles változatát is használtam, azzal is meg voltam elégedve, de ez a krémes még jobban tetszik. Amíg hűvös az idő, biztosan ennél a változatnál maradok. Arclemosó, tusfürdő mivoltát gondolom nem kell ecsetelnem. Samponként meg kell szokni. Máshogy viselkedik, mint a rendes samponok. Sokkal kevésbé habzik, picit nehezebb eloszlatni. Nem lesz "csúszós" érzésű (remélem értitek, mire gondolok) utána a haj, de a balzsam ezt abszolút orvosolja. Megfelelően tisztít, és mióta ezt használom, szinte teljesen megszűnt a fejbőröm viszketése.