manoka92

Regisztráció dátuma: 2015. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2019. április 24.

Lehetőségem volt a trnd jóvoltából tesztelni a krémet. Sajnos számomra egyáltalán nem vált be.
Mint hidratáló krém egészen jónak mondható, könnyű, lágy textúrájú termék, hamar beszívja a bőröm. Engem nagyon zavar viszont az alkoholos szag, amit kinyomáskor lehet érezni.
A pigmentfoltjaimmal, illetve szeplőimmel semmit sem tudott kezdeni, pedig hetek óta használom, ahogy kell.
Sajnálom, hogy nem túl pozitív a véleményem, viszont szerintem fontos, hogy egy-egy termék tesztelésekor az őszinte véleményünket osszuk meg.

Dove Original 0% Deo Spray

Dove Original 0% Deo Spray
2019. március 26.

Tesztelésre kaptam a terméket és nagyon pozitívan csalódtam benne.
Egy stresszes és hosszú napon kellett tesztelnem legelőször, mert az addig használatos dezodoromat sajnos otthon felejtettem. Azt kell, hogy mondjam szuper volt. Én mindig nagyon félek a kellemetlen szagoktól, de nem volt vele probléma, egész nap tartott a finom, megszokott Dove illat.
Nyilván izzadtam mellette, de ennek nem is az a dolga, hogy meggátolja az izzadást.
Az egyetlen negatívum, hogy nekem mindig fehér foltot hagy a ruháimon, ha nem vagyok elég óvatos.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. március 19.

IMÁDOM!
Használata után, másnap reggel olyan, mintha megújulna a bőröm. Felkenéskor csípni szokott, de néhány másodperc után megszűnik ez az érzés.
Trehány vagyok, rendszeresebben kellene használnom, hátha a pigmentfoltjaimmal is kezdene valamit.
Ha elfogy, biztosan újraveszem, nem drága és tényleg látványos a hatása. :)