margoca24

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrprobléma: -

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2014. május 31.

Nekem nagy kedvencem :-) szerintem a legtöbb nő extra érzékeny arra, hogy milyen spirált használ, biztos sokan vannak, akik márkás és nagyon drága spirálokkal se tudnak mit kezdeni, másoknak meg a néhány száz forintos adja meg azt a fillinget, amit már régota keresett. Nekem 3 nagy kedvencem van, ez a spirál, az Yves Rocher beauty spirál, és a szintén Yves Rocher Sexy Pulp. Ezeket váltogatom már hónapok óta. Ezzel a Maybelline spirállal meg vagyok maximálisan elégedve,általában azt használom. Teljesen jól befér a pillák tövéig, nekem ez fontos, mert a felső vízvonalat én a szeme érzékenysége miatt nem tudom kihúzni. Szépen felvihető a pillákra, mondjuk én 10-ből 10 alkalommal göndörítőt is használom. Amit nekem ez a spirál ad, az tökéletesen elég. És szerencsére a szemem is bírja. :-)

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2014. május 31.

A régi Colorama lakkokat nem szerettem, de hogy ezekkel mit csináltak, azt nem tudom, most már a második színt veszem, annyira bejött. A DM-ben most kuponnal 25%-al olcsóbban lehet Maybelline termékeket venni, így esett rájuk a választásom, gondoltam, így annyira nem gáz, ha nem válik be. De kellemesen csalódtam, mert szuper. Nude árnyalatokban vettem meg. Egy rétegben is nagyon szép, de én szeretem ha teljes fedést ad,így majdnem mindig két rétegben viszem fel. Tartós, munka mellett és házimunkát végezve is napokig lehet viselni. Lehetne kicsivel több természetes, nude árnyalat is, de ami van, végül ís elég.

Alora Natura Organikus Ghánai Shea Vaj

Alora Natura Organikus Ghánai Shea Vaj
2014. május 31.

Nekem személyes nagy kedvencem a shea vaj, teljesen mindegy, hogy éppen honnan rendelek. Igyekszem mindig kicsit nedves bőrre kenni, de nem mindíg. Nagyon szeretem az illatát, sokan nem tolerálják,de nekem kifejezetten tetszik a kissé füstös, tömény illat, néha csak megszagolni nyitom ki a tégelyt. Egyébként aki attól fél, hogy az illatot sokáig érezni fogja magán, annak mondom, hogy nem kell félni, mert elillan, nagyon hamar. Kicsit felolvasztva, néhány csepp illóolajjal fel lehet dobni, főleg, ha az illóolajtól jótékony hatást is várunk valamilyen bőrproblémára. Én az arcomra is szoktam kenni, ajakápolóként is remek, ha éppen nincs szemkörnyékápolóm, akkor arra a területre is kiváló. Manikűr után szoktam alaposan bekenni vele a kezem és a körmök környékét is. Én szinte mindenhová használom, nagyon szeretem :-)