marianngod

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2017. november 29.

A 2 csillag azért jár, mert jó a kefe kialakítása, szépen, egyenletesen fel lehet vinni vele a festéket. Amúgy pedig abszolút, de nem tartós, felvitel után pár órával a szempilláim végei teljesen beszínezték a szemhéjamat, ami olyan látványt nyújt, mint aki az esti lefekvés előtt nem mosta le a sminkjét.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. november 28.

A szem alatti karikákra használom. Aláírom, hogy sárgás színű, de nekem arra a területre bevált, kiegyenlíti a színeltérést. Pozitív: tartós fedés, nem szárítja a bőröm, valamint sokáig elég. ,,Negatív": első használat előtt sokat kell játszani vele, mire jön valami belőle.

Bellona Munkavédelmi Kéz- És Körömápoló Krém

Bellona Munkavédelmi Kéz- És Körömápoló Krém
2016. március 13.

Az én sztorim: bőröm fémérzékeny, általában az övcsat, ami nagyon csúnyán ki szokott ütni. Ez történt kb. 2 hónapja is, én pedig leragasztottam Omnifix-szel és gézlappal. Igen, de a ragasztás mentén még csúnyábban kiütött, amivel nem tudtam mit kezdeni. Neogranormonnal, Bepanthennel nem mentem semmire, aztán olvastam, hogy valakinek segített az ekcémája kezelésében, így én is kipróbáltam. Két nap után már észleltem változást, egy hét után pedig el is tűntek a kiütések. Azóta ez lett a kézkrémem is, gyorsan beszívódik, illatanyag-mentes és nem hagy ragadós érzést maga után.