markusgina

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Manna Bőrregeneráló Alginit Pakolás Fehér Teával

Manna Bőrregeneráló Alginit Pakolás Fehér Teával
2017. január 25.

Egy ideje már használom, többet vártam tőle a leírása alapján. Mivel gyulladáscsökkentő hatása van, ezért szerettem volna, hogyha ezt tapasztalhatom is, de sajnos nem. Nem okozott allergiát, de csodát sem tett, egy teljesen átlagos pakolásnak mondanám, ha már megvettem elhasználom. Vannak a piacon sokkal kedvezőbb áron jobb termékek is, emiatt nem hiszem, hogy ugyanezt megvenném.

Yamuna Ásványi Alapozó

Yamuna Ásványi Alapozó
2017. január 25.

Sokat próbálkozom a "natúr" sminkekkel, de sajnos mindig csalódnom kell, mert egyik sem jött be. A hatékonyságtól már nem is várok sokat, de azért annyit igen, hogy ha már natúr, akkor ne okozzon allergiás irritációt... Sajnos ennél az alapozónál is azt kellett tapasztalnom, hogy pár használat után kiütést és pirosságot okozott.

HappySkin Mézes Ajakápoló Bio Sheavajjal

HappySkin Mézes Ajakápoló Bio Sheavajjal
2017. január 25.

Az utóbbi időben nagyon kiszáradt a szám, hiába kentem bármivel, egyre csak szárazabb lett. Megvettem ezt az ajakápolót, gondoltam kipróbálom ezt is hátha segít, utolsó próbálkozásnak. Teljesen meg vagyok elégedve vele, mert amióta használom javult a szárazság, majdnem teljesen meg is szűnt és elég csak naponta 2-3 alkalommal használni, nem kell óránként mint a régebbi ápolóimat.