marliz

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bobbi Brown Szemöldökformázó Szett

Bobbi Brown Szemöldökformázó Szett
2019. február 18.

A színe szuper. Tetszik, hogy világosabb színekben is van, nemcsak sötét, vagy vöröses árnyalatban, mint általában más márkáknak. Természetes hatást lehet vele elérni, de nem a saját ecsetével. Az ecsete botrányos. Kőkemény, vastag, gagyi műanyag sörtéi vannak. A minőségitől sajnos fényévekre van. Mintha vésővel mennék a púderbe. Szabályosan belevág. Ráadásul a feje nagy bumszli. Képtelenség vele szépen felvinni a púdert. Max. egy vastag, kezeletlen, bozontos szemöldökre lehet használható (pedig nekem nem kifejezetten vékony a szemöldököm). Egy ilyen márkánál, ennyi pénzért szerintem elengedhetetlen lenne, hogy a készlet minden darabja minőségi legyen. A régi, közel 4 éves Isadora-s mini szemöldök ecsetet kellett beüzemelnem hozzá. Szerencsére pont elfér benne. A csipesze elmegy. Otthoni szemöldök karbantartásra azért alkalmatlan, de utazáshoz jó, hogy szükség esetén kéznél van. Azt még hiányolom benne, hogy nincs hozzá egy pici kefe a szemöldök átfésüléséhez, miután egy szemöldökformázó szettről van szó.
Mivel a szettnek csak a púder része értékelhető számomra (az viszont valóban szuper), a tartozékai miatt levonok két pontot.

Bioderma Sébium Lotion

Bioderma Sébium Lotion
2018. november 13.

Kb. 2-3 hónapja használom, és megszerettem. Nem irritál, nem szárít, kevesebb a mitesszer, kevésbé zsírosodik a bőröm tőle. Persze nem számolja fel teljesen a mitesszereket, a pórusokat nem tünteti el, és valamennyire mellette is fénylik az arcom, de mindenféleképpen javított a bőrömön. Több mint 10 éve minden nap használok tonikot - az én bőrképemen nagyon sokat javítanak -, de csak a gyógyszertárakban kapható márkák tonikjai váltak be nekem. Ez egy dobogós tonik nálam.

Estée Lauder Bronze Goddess Blooming Lip Balm

Estée Lauder Bronze Goddess Blooming Lip Balm
2018. július 5.

Egy kis könnyed, igazi nyári termék. A rúzs korallos színével ellentétben a szájon ez a narancsos árnyalat - sajnos - egyáltalán nem jelenik meg nekem sem. A számon nekem is málna- meggypiros színű, pinkes beütéssel. Meglepően intenzív a színe. Én csak egy soron szoktam felvinni, nekem már így is elég élénk lesz. Nagyon kellemes viselet, szinte nem is érezni, hogy van a számon valami, és jól hidratál. Kifejezetten tetszik, hogy nincs szájfény hatása, inkább mattosabb, pláne ahogy egyre jobban beszívódik. Nem utolsó sorban a maga nemében meglepően tartós. Évek óta előszeretettel használom a Clinique Chubby Stick-jeit szájra. Már ezek tartósságával is viszonylag elégedett voltam, de ez sokkal tartósabb. Egy pontot csak a színe miatt vonok le, de csak azért, mert én a korallosabb, barnásabb színeket jobban szeretem, a pinkes árnyalatok nem annyira az én világom. Bár a nők többsége szerintem pont a pinkes rúzsokat kedvelik, azoknak ez tökéletes színezett ajakápoló lehet. Remélem a jövőben valamelyik nyáron más színben is dobnak majd piacra belőle. Az ára borsos, viszont akciósan - én pl. 30% kedvezménnyel jutottam hozzá - már megéri.