martini11

Regisztráció dátuma: 2014. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Bőrjavító Zöld Krém

Yves Rocher Bőrjavító Zöld Krém
2020. július 8.

Én nem vagyok annyira oda érte, teljesen átlagos és hétköznapi termék, amit ígér nem sokat tud megvalósítani. De ártani nem árt. Én biztosan nem veszem újra, még fél áron sem, mert nem sokat ér.

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse
2020. július 5.

Négyes és ötös között vacilálok. A jó illat (kókuszos) nálam nem annyira jött be, sajnos tipikus barnító krém büdösség. Elég masszív én este bekenem magam sés reggel azonnal testápolok, ami kicsit elnyomja ezt a kicsit kellemetlen szagot.
Valóban nem foltos a hab miatt egyenletesen felhelyezni. Nagyon szép bronzos árnyalatot ad. Én vagy nem voltam alapos az utána való kézmosásban, de nekem nagyon megfogta az ujjaim végét, így én kesztyűben fogom legközelebb csinálni. Remélem hamar lekopik, mert nagyon ronda. Én is a Müllerben vásároltam.

Magister Products Apple Pie Night Esti Arckrém

Magister Products Apple Pie Night Esti Arckrém
2020. június 29.

Szinte semmiben sem az aminek írja. Én almás pite illatát abszolút nem érzem, de még nyomokban sem, sőt úgy sem, hogy állítólag az, sem éreztem. De egyik barátom se. Egyáltalán nem éjjeli, mert annyira nem testes és nem zsíros krém. Én nagyon gyakran reggel is használtam minden gond nélkül. Ettől függetlenül, hogy köze nincs a leíráshoz jó krém. Újravevős.