martini11

Regisztráció dátuma: 2014. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yamuna Holt-Tengeri Tisztító Maszk

Yamuna Holt-Tengeri Tisztító Maszk
2019. július 24.

Két tégellyel vettem, egy cseresznyés és egy iszaposat. Nekem nem nagyon jött be, sőt... Nekem nincs gondom az olyan termékekkel, amit ki kell keverni, emiatt semiképpen sem vonnék le. Azonban ezerféleképpen próbáltam már: vizet először aztán a port, fordítva, hideg vizzel, meleg vízzel, több or kevesebv víz, fordítva, de mindig baromira csomós maradt. Egyszerűen nem lehet rendesen feloldani a port és feltenni így nagyon nehéz. Van hogy elfolyik az arcon, van hogy annyira csomós, hogy leesik. Nem gondolom, hogy az én szerencsétlenségem, mert mindenhogy próbáltam.
Sajnos a maszk lehúzható (nem kell mondanom, hogy ilyen álaggal lehetetlen), sajnos a lemosható maszkokat kultiválom, ám mivel ezt e lehet lehúzni voltaképpen is.
Hatása legalább van, de nem éri meg a vacakodást.

Yamuna Anti-Aging Maszk Acerolával és C-Vitaminnal

Yamuna Anti-Aging Maszk Acerolával és C-Vitaminnal
2019. július 24.

Hatása legalább van, de nem éri meg a vacakodást.

dr. Organic Élénkítő Arcpakolás Bio Kávéval

dr. Organic Élénkítő Arcpakolás Bio Kávéval
2019. július 20.

Nem szeretek elsőnek venni valamit, hogy itt ne olvasnék utána a véleményeknek. A mullerben új termékként olcsóbban meg lehetett vásárolni, így vettem. Sajna nem a legjobb termék. Én kávé illatát nem nagyon érzem, nagyon mentolos olyan mint egy fogkrém illata. Mivel mentolos csalános azt hittem majd fog hűteni, bizsergetni, de minimum lemosas után udeseget érzek. Ezek nem lettem. Sajna a texturaja nem agyagos hanem krémes. Amikor megszarad nem húz hanem kicsit felszívódik nem annyira a kedvencem.