martissima

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel Megnézem

Juliette Has a Gun Another Oud

Juliette Has a Gun Another Oud
2019. október 7.

Borzasztó addiktív! JHaG discovery kit-ben elsőként ezt próbáltam ki. Nagyon kíváncsi voltam rá, mert még nem volt oud-os parfümöm és alapvetően szeretem a fás, pézsmás illatokat. Egyből orrba csapott a málna és bergamot (meg talán az ambroxan) fanyarsága, egyáltalán nem tetszett. Viszont napokig nem ment ki ez az illat a fejemből és muszáj volt újra próbálkoznom vele... aztán újra és újra és rájöttem hogy ez k**va jó! Kb 3 hét múlva a kezemben volt a 100 ml kiszerelés :) Egy gondom van vele: imádják a darazsak, szóval ha valaki nyáron használja, csak óvatosan!

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő
2018. december 7.

Nálam No.1 kedvenc. Tavaly sajnos csak egyet vettem belőle, ezután alig vártam hogy idén is kapható legyen és feltankolhassak belőle. Annyira jól hidratál, hogy csak nagyon ritkán kell mellette testápolót használnom, az állaga sűrű, ezért lassan fogy, az illata pedig édes, krémes, puha, meleg.

The Body Shop Havas Szilva Testvaj

The Body Shop Havas Szilva Testvaj
2018. december 7.

Az illata tökéletes! Gyümölcsös és édes és nőies és csodálatos :) Viszont 3-4 napos folyamatos használat után viszkető kiütéseket okozott, ami meglepett, mert eddig egy TBS testvajnál sem tapasztaltam ilyet. Emiatt sajnos el kellett ajándékoznom és helyette az ugyanilyen illatú testápolóra váltottam. A testápoló verzióban úgy tűnik nincs benne az az összetevő, ami a testvaj testvérében bántotta a bőrömet, de sajnos nem is hidratál annyira.