martissima

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel Megnézem

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2022. április 23.

Tényleg iszonyatos szárítja még a T vonalban tocsogó bőrt is, viszont ez kezelhető megfelelő hidratálással. Engem jobban zavar, hogy a kissé kreol bőrömön olyan, mintha mésszel kenegettem volna az arcom. KB 15 perccel felkenés után ez mérséklődik, de ha nyáron picit barnább leszek, valószínűleg mókás látványt nyújt majd. Mindenesetre még így is szeretem az állaga és a fényvédő hatása miatt, ősztől tavaszig el lehet vele lenni.

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil
2022. április 23.

Kombinált, acnéra hajlamos hisztis bőrrel vagyok megáldva, amit a PC színezett fenyvédője csontszárazzá varázsolt. Ezzel az olajjal próbáltam helyre hozni a helyzetet, cserébe millió gyulladt és kevésbé gyulladt pattanással valamint hetyke kis miteszerekkel ajándékozott meg. Viszont sebesre száradt kézre és szőrtelenìtett lábra gyógyír, ezért kap 3 csillagot.

V.SUN Catch The Sun SPF50

V.SUN Catch The Sun SPF50
2021. augusztus 28.

Szerintem nem olyan vészes. Tény, hogy lassan szívódik be, de egyáltalán nem irritál, nem csípi a szememet sem, táplál és hidratál (nem kell mellé külön hidratáló krém) és még tűző napon sem égtem le vele. Ja és nem tömíti el a pórusokat, ergo nem lesz ronda a bőröm mellette és kevesebbet kell sminkelni.
Olyan napokon szoktam használni, amikor egyáltalán nem akarok sminkelni, mert tenyleg semmi nem marad meg rajta, emiatt a 4 csillag.