mascara96

Regisztráció dátuma: 2020. december 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. december 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet
2020. december 17.

Nem értem ezt a nagy hypeot körülötte. Az én ajkaimmal semmit nem csinált. Az illata émelyítő, egyedül a csomagolás az ami szép és ízléses. Alapvető funkcióját nem teljesíti. Csalódás. Nem venném újra.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2020. december 17.

Fenntartásaim voltak vele kapcsolatban, azonban a sminket tökéletesen eltávolítja, még a legmakacsabb vízállót is, viszont utána érdemes lemosni vagy egy sima arctisztító géllel megtisztítani az arcot, mert olajos érzetet hagy maga után. Összességében nem rossz, de csodát nem művel.

The Body Shop Banános Hajmaszk

The Body Shop Banános Hajmaszk
2020. december 17.

Jó kis termék. Többszöri használat után kijelenthetem, hogy nekem akkor fejtette ki legjobban a hatását, ha egy fél órát törölközőbe becsavarva a hajamon hagytam. Ilyenkor nagyon puha, könnyen kezelhető lett a hajam. Amikor csak feltettem 5 percre nem értem el ugyanezt a hatást, úgyhogy véleményem szerint érdemes kicsit tovább fent hagyni, mint amit ír a csomagolás. Hosszútávon roncsolt, töredezett hajon is jó eredményt lehet vele elérni. Egyetlen negatívuma számomra az illata, ami teljesen mű. Csodaszernek nem mondanám, de az alapvető funkcióját teljesíti.