maszatkaanna

Regisztráció dátuma: 2017. június 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

The Body Shop Mango Whip Testápoló

The Body Shop Mango Whip Testápoló
2018. február 9.

Nagyon jó az illata, viszont az extra száraz bőrömet nem hozta rendbe, (pedig a mangós az egyik amit a szárazabb bőrre ajánlanak.) Egyszerű testápolónak viszont megfelel. Sajnos nagyon gyorsan fogy és elég drága volt.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2018. február 9.

Nagyon régóta kerestem a tökéletes alapozót. Kicsit fájt ennyit költeni rá, de úgy voltam vele, hogy ha ez a tökéletes akkor megéri az árát. Színválasztás majdnem sikerült, egy kicsit sötétebb lett mint az arcom, most, hogy nyár van nem feltűnő. Nagyon sokáig bírja az arcomon, a homlokomon azért kicsit átfénylik 8 óra után, de lehet ez azért van mert az üzletben ahol dolgozom nagyon sok, és erős a fény. Este lemosni elég nehéz, két vatta elfogy a lemosásnál, micellás vizet használok hozzá. Nagyon jól fed, ha kenek alá hidratálót akkor egyáltalán nem ül bele az apró ráncokba a szemem körül, primerrel szépen fedi a pórusokat. Én nedves smink tojással szoktam használni, apró ütögető mozdulatokkal viszem fel, nagyon szép egyenletes bőr lesz az eredmény. Napközben nem érzem, hogy rajtam van, nem fulladozik alatta a bőröm. Nem szárít. Újra fogom venni, tökéletes.

Update:
Kicsit mégis szárít, főleg most télen a hidegben. Egy picit öntök ki mindig a kézfejemre onnan viszem fel az arcomra, láthatóan még a kézfejem is szárazabb azon a területen. Próbálom ellensúlyozni esti hidratálással. Végre sikerült megtalálni a tökéletes színt, már 2x újra vettem.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2017. június 29.

Akkor ajánlották mikor nagyon leégtem a szoliban, vörös voltam és iszonyúan fájt. Sokszor fújtam magam abban a pár napban, gyorsan enyhült a fájdalom, és 4 nap alatt rendbe is jött a bőröm. Leginkább kisebb napégésre szoktuk használni. borotválás után befújom magam, ilyenkor megnyugtatja a bőrt, és kevésbé pattog ki a nagy melegben. Nagyon jó termék, mindenkinek ajánlom.