mateszkati

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Felce Azzurra Deo

Felce Azzurra Deo
2019. szeptember 10.

Ez az egyik kedvenc dezodorom, egy idöben gyakran vásároltam, söt, Olaszországban direkt kerestem a termékcsalád többi tagját, és boldogan szereztem be öket. A dezodor finom púderes, de valahogy régies illatú, nekem nagyon pozitív asszociációkat hív elö ez az illat. Borotválkozás/gyantázás/epilálás után semmiképp se nyúlj érte, de bármikor máskor igen. Sajnos nem mindig megtalálható még a megszokott üzletekben sem, mindig vadászom ezt a terméket.
Nálam abszolút kedvenc!

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2019. szeptember 3.

Nekem jobban bevált mind az Estée Lauder DW. Bár ez is átfényesedik (viszonylag hamar), de valahogy szebb börképet ad nekem, mint a DW. Egyelöre maradok ennél, mert bár nem tökéletes, de jobb, mint bármi, amit eddig használtam.
Hozzáteszem, én minden nap sminkelek, kivéve, ha tényleg nem teszem ki a lábam a lakásból. Szóval elég sokat nyom a latba a minöség. Ezt most egyelöre megtartom.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2019. szeptember 3.

Én egy youtuber-ajánlás nyomán vettem meg, és imádom! Nekem nagyon bevált az illata, minden alkalommal nyaralásos hangulatot idéz fel bennem. A böröm is szereti, semmi gond vele.