mattmania

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2019. december 20.

Miutan a Carmex tönkretette a számát ( megjobban kiszaritotta és hamlasztotta) ezt probaltam ki ez már a másodikat veszem! Imadom az illata, állaga kellemes és ahogy felkenem rögtön jobb a helyzet és már egysltalan nem cserepes vagy sebes a szám .

Smashbox Studio Skin Full Coverage 24H Foundation

Smashbox Studio Skin Full Coverage 24H Foundation
2019. november 7.

Húha nem is tudom hol kezdjem!
Eddig az esteé lauder double wearjet hordtam, de kiakartam próbálni valamit ami hasonló parameterekkel rendelkezik meg új,más.
Nem igazán er fel hozza,de alapvetoen ha száraz a borod és rendesen alahidratalsz ( én két lépésben szoktam) akkor nem lesz vele probléma viszont akármennyire is úgy érzi az ember elosszor hogy nem kell púder hat kell! Nagyon durván kitud fenyesedni szerintem érdemes ut közben igazítani rajta és csekkolgatni.
Elég nehéz egyébként szépen “blendingelni” mert nagyon hamar megszarad.
Egyebekent könnyű az arcon, nem erezni hogy lenne rajtam valami.
Csalódás hogy Magyarország megint nem képes minden árnyalatot elérhetővé tenni, de ez van ez már nem a márka hiabaja.
Kezdőknek egyebekent nem ajánlom ezt az alapozot mert szerintem ahhoz macerás, kényes. Ecsettel szerintem nagyon nehéz a felvitel( már aki a tokeletessegre hajt) szivaccsal egész könnyű vele. Ha kicsit könyebbre szeretne venni valami érdemes egy kevés olajat cseppenteni hozza ( ki tart a sminkes asztalán) tökéletesen lehet vele úgy dolgozni .

Tarte Gifted Amazonian Clay Smart Mascara

Tarte Gifted Amazonian Clay Smart Mascara
2019. október 17.

Nagyon szép pullákat varázsol, tartósnak is tartosnak mondható. Építeni nem nagyon lehet de egy réteggel és viszonylag hosszú lesz a pilla. Szétválasztja és dusitja leginkább a pillakat. Ujravevos