matyasflora

Regisztráció dátuma: 2019. december 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. december 3.
Bőrtípus: -

Revuele Revox Just Q10

Revuele Revox Just Q10
2020. augusztus 6.
(!)

Tesztelésre érkezett hozzám és megmondom őszintén nagyon örülök neki.Amióta megkaptam leálltam a többi hasonló arcápolómmal,hogy biztos véleményt tudjak írni.Mindenképpen nagyon klasszul hidratál,olajos állaga van de nem hagy olyan érzetet a bőrön,hanem pikk-pakk beszívódik.Pattanásom nemhogy nem jött ki talán még a régi hegeimen is segített.Eddig nagyon tetszik és azóta már megvettem a márka szalicilsavas szérumát is,arról is fogok mindenképpen véleményt írni.Ami még plusz pozitívum nekem,hogy annyira könnyen elérhető,dm-ben kapható.

Ofra Rodeo Drive Highlighter

Ofra Rodeo Drive Highlighter
2020. augusztus 1.

Itt krémmánián sikerült rátalálnom a Glazed Donut nevű árnyalatban, amit innen is nagyon köszönök, mert szerintem ez volt életem legjobb smink vásárlása. Soha többé nem kísérletezem highlighterrel, mert ez A HIGHLIGHTER!!! Ha kicsit óvatosabban viszi fel az ember símán jó hétköznap is, de abszolút elérhető wow hatás is. A legjobb pedig, hogy gyönyörű vizes hatású nincsenek benne hatalmas csillámok, ilketve ez az árnyalt például tökéletes az én tipikus Hófehérke színeimhez.
Egy szóval IMÁDOM, csak ajánlani tudom.

Nutriversum Collagen Wshape

Nutriversum Collagen Wshape
2020. június 29.

A hajammal hihetetlen csodát tett, alapvetően nagyon hosszú viszont az utóbbi időben egy kicsit jobban hullott, de mikor ezt elkezdtem szedni azt láttam, hogy kezdd visszasűrűsödni és még gyorsabban nőni.
A bőrömön is sokat segített, de nekem a pattanásaimon és ezt csak akkor vettem észre mikor elfogott, nem gondoltam, hogy attól olyan szép, de igen.
Abszolút csak ajánlani tudom.