merida07

Regisztráció dátuma: 2018. február 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin
2020. március 29.

Nagyon szeretem, és számomra az illata is tökéletes, picit pasis - pont ez tetszik benne. Nekem az állag picit fura. Az alapozó jól fekszik rajta, de nem ajánlanám kombinált bőrre, inkább vízhiányosra vagy szárazra. Mivel a T zónám zsírosodik azon a részen nem vált be,mintha pattansáokat is okozott volna és zsírosodást... a normál és száraz helyeket pedig szépen ápolja :)
A zsírosodó részekre inkább más krémet használok, így pedig megállja a helyét :)

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2020. március 29.

Az illata elég erős, hajmosás után napokig még érezTEM, együtt használTAM a hozzá való samponnal.
Gyűlöletesen rossz állapotban lett tőle az egyébként zsírosodásra hajlamos, göndör hajam... Az alját annyira kiszárította a samponnal együtt minden mosás után, hogy azt hittem, sosem hozom rendbe... Nem göndörödött rendesen a hajam, szálkás lett már akkor, amikor csak rákentem a vizes hajamra. Egyszóval szörnyű, csak remélem, hogy újra magához tér...

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2020. március 29.

Az illata elég erős, hajmosás után napokig még érezTEM, együtt használTAM a hozzá való balzsammal.
Gyűlöletesen rossz állapotban lett tőle az egyébként zsírosodásra hajlamos, göndör hajam... A teteje továbbra is enyhén zsírosodott, míg az alját annyira kiszárította minden mosás után, hogy azt hittem, sosem hozom rendbe... Nem göndörödött rendesen a hajam, szálkás lett és fura, száraz érzetű lett a hajam már akkor, amikor rákentem a vizes hajamra. Egyszóval szörnyű, csak remélem, hogy újra magához tér... Soha nem volt ilyen élményem még egy samponnal sem, az Elseve termékei annyira nem váltak be, de próba szerencse alapon voltam. Inkább ne gondoltam volna így. :( -1