mhajni90

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Nutritive Végétal 24 Órás Kényelmes Tápláló Arckrém

Yves Rocher Nutritive Végétal 24 Órás Kényelmes Tápláló Arckrém
2015. január 3.

A 3. üveggel használom, igazság szerint, nem tudok mit kifogásolni rajta. Úgy tűnik, mindig lesz itthon:) Azonnal hidratál, hamar felszívódik, nyugtat, finom illata van, nem okoz semmiféle irritációt. Érdekes, hogy nekem kombinált bőröm van, nem igazán nevezhető száraznak, mégis ezt a terméket kedveli a legjobban, pedig próbáltam már "természetesebbet", drágábbat, de hozzá ragaszkodik:)

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arcmaszk

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arcmaszk
2015. január 3.

Zseniális termék, mindent betart, amit ígér, nagyon kedvező ár-érték arányban. Mattít, puhít, összehúzza a pórusokat, de nem szárít (bár nekem kombinált bőröm van, és a T-vonalra kenek sokat, oda meg rám is fér). Eddig csak úgy "expressz" használtam, növényi szappannal megtisztított arcbőrre, úgy is nagyon hatásos, egy másik termék sem képes ilyen gyorsan, ilyen mértékben javítani az arcom összképén (természetesen, az alapozót/korrektort leszámítva:D). Utoljára gőzölés után használtam, így valóban mélyen tisztítja a pórusokat, szerintem, megéri azt a plusz 10 percet rászánni:)

Oriflame Very Me Spring Tenderness EDT

Oriflame Very Me Spring Tenderness EDT
2014. május 15.

Óóó, tényleg nem kislányos. És nincs is benne gyöngyvirág. Nem rossz az illat, gyümölcsös, édes, virágos, de egyáltalán nem az a romantikus, lágy tavaszi illat, mint én azt gondoltam (és éreztem, elsőre).