micsodacicalany

Regisztráció dátuma: 2013. március 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. június 8.

Nagyon jó ez a micellás víz, bár én a rózsaszín Garniert is ugyanennyire szeretem, és az kicsit olcsóbb, de ha akciós lesz talán inkább mégis csak ezt választom, mert a szempillaspirált ez mintha könnyebben, kevesebb dörzsöléssel távolítja el. Valóban egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet, bár én micellás víz után még lemosom az arcom egy arclemosó géllel általában. Klassz, hogy nincs benne illatanyag, plusz az INCI is oké. Én megszerettem (teszteltem egy trnd projekt keretein belül), szóval szerintem újraveszem, ha akciós lesz.

Cien Eyeshadow Szemhéjpúder

Cien Eyeshadow Szemhéjpúder
2016. augusztus 29.
(!)

Nekem egy igen halvány árnyalat volt az indulócsomagomban, a 15-ös Vanilla Cream. Sajnos színt nem ad, egyáltalán nem pigmentált a festék, így higlighter színként sem érdemes használni. Viszont teljesen matt, és matt is marad nap végéig a szemhéjamon. Nem mindig szeretek pepecselni a szemfestéssel, sietős reggeleken ez egy jó megoldás, olyan, mint egy translucent púder, csak nem szárítja ki a szemhéjamat és nem is irritálja szerencsére.

Cien Nail Polish

Cien Nail Polish
2016. augusztus 22.
(!)

Nekem is a piros, Red Carpet árnyalat van meg, imádom a vörös lakkokat. :) És valami elképesztően jó minőségű. A krém finishű lakkoknál gyakran tapasztaltam már drogériás és OPI-viszonylatban is, hogy csíkosan lehet csak felvinni őket, nagyon kell trükközni velük. Ez a termék csodálatos, egy rétegben is kenterbe veri az Astor stb. lakkokat, két rétegben meg isteni. Az ecsete szintén szuper, a szín gyönyörű. Ezt biztosan újra fogom venni. Szuper termék!!!