miele

Regisztráció dátuma: 2019. február 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Wibo Unicorn Tears Face And Lip Primer Szérum és Primer

Wibo Unicorn Tears Face And Lip Primer Szérum és Primer
2020. augusztus 14.

Rendelésem mellé érkezett ajándékba. Először nagyon megörültem neki, profinak tűnt a csomagolás, így azt gondoltam tudhat valamit.
Jó érzés felkenni az arcbőrre, valamennyire hidratál, de ezen kívül semmilyen pozitív hatást nem tudtam észrevenni.
Nem teszi szebbé, sem tartósabbá a sminket, és magával az arcbőrömmel sem tesz csodákat.
Ha egy drogériában látnám, nem nyúlnék utána, így ajándékként nyilván nem fájt, hogy nem tud túl sokat.

b.tan Love At First Tan (Violet) Önbarnító Hab

b.tan Love At First Tan (Violet) Önbarnító Hab
2020. augusztus 14.

A dove önbarnítója után ez volt a második próbálkozásom ezen a téren. Én biztosan újra fogom vásárolni a terméket, nagyon meg vagyok elégedve vele.
A felkenéshez mindenképp szükség van a hozzávaló kesztyűre, azzal nagyon könnyű az eloszlatás, de azért kell rá időt fordítani.
Nagyon világos a bőröm, és az alap elgondolásom az volt, hogy legalább egy kis egészséges barnaságot szerezzek vele, de ennél jóval többet nyújt. Próbáltam egy és két rétegben is, rövidebb-hosszabb hatóidőt hagyva neki. Egy rétegben is nagyon szép eredményt lehet vele elérni, valóban kellemes, természetes színt varázsol.
Abszolút pozitív, hogy bár felkenéskor és még közvetlenül lemosás után is lehet érezni azt a tipikus önbarnító szagot, ez másnapra elillan. (ellentétben pl. a a dove önbarnítójával, aminek a szagától lehetetlen megszabadulni)
4-5 napig kitart a barnaság, egyenletesen kopik, egyáltalán nem feltűnő módon. Olyan helyeken kopik gyorsabban, ahol az ember jobban izzad (pl. ha valaki mindennap sportol valamit, az ki tudja kezdeni.)
Ár érték arányban szerintem nagyon jó választás, én mindenképp ajánlom. Nekem egy kisebb álom vált valóra, hogy végre egészséges színem lehet, vagy egy picivel még több is, ha éppen úgy akarom. Dicséretet is kaptam már miatta, ami extra pont.

Essence Liquid Ink Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Szemhéjtus
2019. február 18.

Kb. 9 éve használok tust minden nap, és ez a termék tűnik leghűségesebb társamnak. Próbáltam sok mást is, de mindig visszatérek ehhez.
Az ára kedvező, és nagyon sokáig elég. A színe erős, igazi fekete, nem csíkoz kenés közben, már az első húzásnál tökéletesen fed. Az ecset pont ideális, szép precíz, vékony vonalat lehet vele húzni.
Nekem az elkenődéssel nem volt bajom, maximum a legmelegebb nyári napokon tud elmászni, de én ilyenkor jobb szeretem nem kihúzni a szemem.
Nagyon jó termék, akkor is ha valaki ezzel szeretné megtanulni, hogy kell csinálni, és annak is aki már rutinos.