Best of Beauty 2019

miele

Regisztráció dátuma: 2019. február 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Liquid Ink Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Szemhéjtus
2019. február 18.

Kb. 9 éve használok tust minden nap, és ez a termék tűnik leghűségesebb társamnak. Próbáltam sok mást is, de mindig visszatérek ehhez.
Az ára kedvező, és nagyon sokáig elég. A színe erős, igazi fekete, nem csíkoz kenés közben, már az első húzásnál tökéletesen fed. Az ecset pont ideális, szép precíz, vékony vonalat lehet vele húzni.
Nekem az elkenődéssel nem volt bajom, maximum a legmelegebb nyári napokon tud elmászni, de én ilyenkor jobb szeretem nem kihúzni a szemem.
Nagyon jó termék, akkor is ha valaki ezzel szeretné megtanulni, hogy kell csinálni, és annak is aki már rutinos.

Nivea Visage Clear Up Mitesszer Eltávolító Tapasz

Nivea Visage Clear Up Mitesszer Eltávolító Tapasz
2019. február 15.

Teljesen felesleges beruházás egy ilyen, rengeteg sokkal olcsóbb társa van, ami legalább annyit tud mint ez.
Eltávolít ezt-azt, de abszolút nem csodaszer. Úgy, hogy próbáltam már sokkal jobb tapaszokat, semmiképp nem nyúlnék ezért.

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2019. február 15.

Először nehéznek tűnt, de nagyon jól beszívta a hajam. Puha és selymes hatást kelt, egyelőre még nem tudom, hogy mennyire lesz hatásos a "szálkásodás" ellen, de eddig tetszik. Az illata is kellemes.