mollimo

Regisztráció dátuma: 2019. április 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 13 vétel
Megnézem

Oral-B 3D White Luxe Perfection Szájvíz

Oral-B 3D White Luxe Perfection Szájvíz
2020. szeptember 13.

Én nem bírom az alkoholos szájvizet, szóval direkt alkoholmenteset kerestem. Erre esett a választásom és nem csalódtam. Nem csípi a számat, és kellemesen mentolos az íze, az orbit rágóhoz hasonlítanám :D
Viszont fehérítő hatást nem vettem észre.

Nivea Pure Detox Micellás Sampon

Nivea Pure Detox Micellás Sampon
2020. szeptember 9.

Ez már a második ilyen samponom, előtte a citromfüveset próbáltam ki. Azt is szerettem, de ez sokkal frissítőbb és kellemesebb az illata is.
Egyáltalán nem zsírosítja a hajam, és több napig is kitart. Van hogy nem emlékszem melyik nap mostam hajat.. xD

Revuele Revox Just Q10

Revuele Revox Just Q10
2020. augusztus 28.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a terméket, és az éjszakai rutinomba építettem bele. Óvatosnak kell lenni, mert a pipettából nagyon könnyen folyik, de meg lehet tanulni használni. Én elsőnek mindig a kezemre csöpögtetem, és úgy teszem fel az arcomra. Illatát egyáltalán nem érzek, és nem is ragad utána az arcom. Állagra tényleg olajos, de nem zsírosítja a bőröm, gyorsan felszívja. Pedig nekem azért könnyen zsírosodik. Nem irritál, és nem is lett tőle semmi pattanásom. Viszont a ránctalanító hatásáról még nem tudok mit mondani, de érezhetően simább és puhább lett az arcom.