monikovacs

Regisztráció dátuma: 2014. november 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Vape Derm Extra Szúnyog- és Kullancsriasztó Pumpás Aeroszol

Vape Derm Extra Szúnyog- és Kullancsriasztó Pumpás Aeroszol
2017. május 22.

Nem tudom, ugyanaz volt-e a tej állagú termék összetevője, mint annak, amit most vettem, és ma ki is próbáltam:
vigyázat, VONZZA a szúnyogokat!!!!
A spray használata után csak úgy ragadtak rám a szúnyogok, alig győztem lecsapni őket.

Most khaki és narancsszínű a flakonja, és nem borzasztó a szaga, víz-szerű anyag jön ki belőle, nem tej, mint amiről Bamy írt két éve.

De sajnos teljesen ellentétes a hatása, mint amit ígér.
Remélem, a kullancsokat nem vonzza, mert az tényleg rémes lenne.

A termék gyártó általi felülvizsgálatát indítványozom és azt, hogy a minőségi ellenőrük illetve az, aki engedélyezte, menjen ki a természetbe, pl. tópartra kora este, és ott gondolják át, mire adtak engedélyt!

Himalaya Herbals Vízálló Fényvédő Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Vízálló Fényvédő Ajakbalzsam
2015. március 19.

Rettenetes. Nem értem, hogy kerülhetett forgalomba. Senki nem ellenőrzi a minőséget a HH-nál?
Sárga lett tőle a szám, felsikoltottam, mikor később megláttam magam a tükörben.
Tükör nélkül senki ne használja!
Amúgy sem szép, kinézetre és használtra is inkább egy zsírkrétára hasonlít, és szemcsésen ragadósan vastag réteget képez az ajkakon.
Egyedül az illata finom.

Alverde Creme To Powder Korrektor

Alverde Creme To Powder Korrektor
2015. január 5.

Szerintem elég jó kis termék, tényleg kis adag:), de szerencsére nincs benne annyi méhviasz, mint az Alverde többi alapozójában, púderében, stb.
Szem alá biztosan nem jó, de szerintem nem is arra való. Én legalábbis nem tennék olyan krémes concealert a szemem alá, ami az ígéretek szerint por alakúvá fog válni.
Nem csodaszer, de áll környékére nagyon jó, mert mattít és jól fed. Nekem a 10-es árnyalat felel meg a fehér bőrömhöz.