mrita87

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Ogx Nourishing Coconut Milk Sampon

Ogx Nourishing Coconut Milk Sampon
2017. augusztus 1.

kis túlzással mondhatom, hogy megváltoztatta az életem ez a sampon. először is, soha előtte nem adtam ennyi pénzt egy sampon+balzsam kombóért, viszont rá kellett jönnöm, hogy nagyon is megéri, mivel mindkét flakon minimum 4 hónapig elég. nagyon sűrű samponról beszélünk, amiből egészen pici mennyiség is elég (mondjuk nekem vállig érő hajam van, da mikor hosszabb volt, akkor sem használtam jóval többet). csodásan tisztít, nem szárítja a fejbőrt és a saját balzsamával használva isznyú puha hajat eredményez. imádom. nem hinném, hogy valaha visszaállok a "lakossági" samponokra.

The Ordinary Serum Foundation

The Ordinary Serum Foundation
2017. július 31.

nagyon bizakodó voltam, de ez az alapozó nálam sajnos csak 3 csillag. valóban nagyon pigmentált, de szerintem egy szérum elnevezésű termék esetében ez elég félrevezető. egy masszív hidratáló hatású alapozóra számítottam, ellenben egy krétaszerű, száraz, a bőrön megülő terméket kaptam. nem értem, miért a szérum nevet kapta, ez egy bő közepes fedésű alapozó, ami könnyen építhető. sajnos nagyon beleül a legapróbb ráncokra, és a pórusokba is, pont a már említett "krétássága" miatt. egyetlen előnye, hogy nagyon folyós, így könnyű felvinni, illetve a tartósságával sincs baj, de összességében ez így is csak egy 3-as. :/

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2017. március 3.

Jajj, miért nincs nagyobb kiszerelésben? Tökéletes hidratáló, bár elsőre kicsit fura volt, hogy ennyire sűrű, szinte kenőcsös az állaga, épp ezért nagy kevés is elég belőle, olyan, mintha a bőr melegétől picit felolvadna, így lehet eldolgozni. Nagyon könnyű rá sminkelni, és plusz öröm, hogy nem tégelyes, így a kezünkről nem viszünk be semmi rosszat a krémbe.