musztafa

Regisztráció dátuma: 2011. július 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. július 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. május 1.

Szeretem. Kizárólag szem alatti karikára használom, és arra tökéletes. Sokáig elég. A ráncokba alig ül bele. Szerintem újra is fogom vásárolni.

Roccobarocco Tre

Roccobarocco Tre
2017. december 12.

Nagyon finom, tartós, nőies illat. Általában a bőr-közeli illatokkal vagyok kibékülve, és ez nem az. Legalábbis rajtam. Máson érezve nagyon tetszett, a párom odavan érte, de sajnos nem passzolunk. Fent van egy eladó 100ml-em, ha valaki szeretné.

Zara Zen Garden

Zara Zen Garden
2017. december 12.

Újabb update. Nekem eddig nem tűnt fel, de valóban ibolyás is. A kisfiam csak annyit mond rá: ibolyaillatú anyaillat.
Update. Megkaptam, isteni, imádom. Eau de parfum, de azért mégsem igazi a tartósság. Na de ilyen áron... Maga az illat fantasztikus. Valóban unisex. Kicsit íriszes, kicsit füstös, kicsit zöld. Olyan mintha az imádott prada infusion d'iris - emet és a masik kedvenc hermes sur le nil-emet egyesítették volna.
Üzletben próbáltam, nem az a "csíkhúzós fajta", inkább bőr-közeli. Olyan igazán megnyugtató, amikor az ember le akar menni"alfába", tökéletes választás:) Mindenképpen szeretnék belőle egy üveggel.