mviki

Regisztráció dátuma: 2015. június 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Peeling Aprikose

Alverde Peeling Aprikose
2015. június 15.

5 csillagot adok, mert eddig még nem volt ilyen jó bőrradírom! Illata nagyon tetszik, hatásával elégedett vagyok, az érzékeny bőrömnek megfelelő!
Az összes Garnier, Clean&Clear, Nivea...stb elbújhat a natúrkozmetikumok mellett!

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő
2015. június 15.

Az itteni értékelések miatt vettem meg én is és nagyon elégedett vagyok vele! Sokkal simábbnak érzem a bőröm, nem zsíros a hátam és a rajta lévő gyulladások száma is jelentősen kevesebb! Illatával is elégedett vagyok, mert diszkrét, és a tusolás utáni érzet is tisztaságérzet és felfrissülés. Azért adok csak 4-est, mert keresem a tökéletest, de elégedett vagyok!

Green Peel Kezelés

Green Peel Kezelés
2015. június 15.

Április vége felé csináltattam meg ezt a kezelést és elmondhatom, hogy rengeteget javult azóta a bőröm! A mélyebb hegeket (igaz csak néhány) kicsit feltöltötte, a bőrképem sokkal egyenletesebb, sok aknés foltot eltűntetett, halványított. Sokkal de sokkal elégedettebb vagyok vele, úgy gondolom, hogy eredményes volt (kb. 70%-kal szebb a bőröm), bár még egyszer biztosan meg szeretném csináltatni.
Ajánlom mindenkinek, akinek elege van az aknéból, az aknés foltokból, de fontos mellette a sok folyadék, a vitaminok, a rendszeres és kiegyensúlyozott étkezés, a stressz kerülése.
A fájdalom pedig kibírható, szerintem a lelki fájdalom az aknétól sokkalta fájdalmasabb.