mvikii1995

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2017. január 24.

Nemrég elkezdett a bőröm érdekes dolgokat művelni: ekcémásodik majd hamlik aztan kipattog, utana lehamlik a fel fejem majd aknesodik. Emellett mindenhol piros foltok jelentek meg. Kb egy honapja kezdtem el keresgélni a koreai kozmetikumok között, gondolkoztam mit rendeljek először. Erre esett a választásom, illetve a cosrx egyik tonikjára. A most épp ekcémas bőröm szereti, finom puha lett tőle és a piros foltjaim is enyhülnek. Mindenképp olcsóbbnak és hatásosabbnak tűnik, mint a többi itthon kapható "mindenmentes" krém, ráadásul ebből egy pumpálásnyi adag elég az egész arcomra és nyakamra. Kicsit nehezn szívódik fel, de azt hiszem, ebbe nem fogok belehalni.

Tetran Kenőcs

Tetran Kenőcs
2017. január 14.

Nagyon jó kis krém, kisebb bőrgyulladások kezelésére pont megfelelő.
Én akné kezelésére használom. Ritkán van pattanásom, de ha van, az nagyon fájdalmas, húzódó piros göb szokott lenni. Ilyenkor kb 2 napra félreteszem a szokásos arcápolási rutinomat, és csak egy kis ichtiolos szappant használok, a nem érintett területet pedig bekenem vizesebb krémmel is, hogy azért ne száradjon nagyon ki.
A pattanást lekezelem betadine oldattal, rákenek a tetrant vastagon, egy meleg vízbe áztatott vattakorongot teszek rá és leragasztom estére. Reggelre kifakad, és nagyjából eltűnik, a fájdalom pedig megszűnik. Ha másnap sehova nem kell mennem, ugyan ezt megismétlem kb 4-5 óránként. Így be sem hegesedik, és két nap múpva már nyoma sincs.

Bioderma Atoderm Moussant Habzó Gél

Bioderma Atoderm Moussant Habzó Gél
2016. december 8.

Arclemosóként használom az ekcémás, extrém száraz bőrömre. A pumpás kiszerelés nagyon jó ötlet, minden sminket szépen levisz. Azonban nem értem, miért de a használata után eléggé húzódik a bőr, mindenképp hidratálni kell.

UPDATE:
CSODASZER!!! Talán egy hete használom, nem vettem észre semmi olyat amit ne ígérne. DE ma - rossz szokásomhoz híven - nekiálltam nyomkodni az orromon lévő kis fekete rondaságokat, és még azt is sikerült könnyen, csúnya folt hagyása nélkül is kiszednem, amit évek óta nem sikerült sem nekem sem a kozmetikusnak kinyomnia rendesen.... IMÁDOM!