mxmiraa

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Dr. Dolhay Colpo Cleaner Jód Pezsgőtabletta

Dr. Dolhay Colpo Cleaner Jód Pezsgőtabletta
2021. június 12.

2,5 hónapig elhúzódó nyavaját gyógyított meg nálam majdnem tökéletesre…2 napja használom, 90%-ra teljesített, a maradék 10%-et a laktózos változatára bízom. Egy próbát mindenféleképpen megér makacs felfázások esetén. Must have dolog a fürdőszobában.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2021. május 20.

Hétköznapi barnítókrém, a világosabb verzióját választottam világos, de gyorsan barnuló bőrre, ez nem volt a legjobb ötlet; hamar (5-6 nap) kopik és az én tónusomra a sötétebb változata talán jobban kifejtené a hatását. Könnyű felvinni, nem foltosodik, viszont nagyon lassan szívódik be a bőrbe (10-15 perc). Arcra nem ajánlom, mert apró pattanásokat okoz, pedig nekem nincs is érzékeny bőröm. Ahogy említettem, a tavaszi hétköznapokra jó, nyárra és különleges alkalmakra valami erősebb hatású önbarnítót választanék.

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2021. március 10.

Nem használtam még más hialuronsavas szérumot, de ez teljesen megfelel a fiatal (21) bőröm számára, ránc-megelőzésképpen. Nyakra, dekoltázsra és a szemem alá kenem. Szem alatt egy kicsit csíp, de ez fél perc alatt elmúlik. Remélem, hosszútávon is jó hatást fog kifejteni.