nagyheni92

Regisztráció dátuma: 2014. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Go Fresh Apple & White Tea Golyós Deo

Dove Go Fresh Apple & White Tea Golyós Deo
2019. augusztus 11.

Kellemes illata van. Nem izzadok tőle a nagy kánikulában! Én szeretem. Főleg ebben a melegben pont passzol is ezaz alma illat 🍎

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. augusztus 1.

Én is nagyon szeretem, az illatával együtt. Majdnem egyszerre vásáróltam meg a nivea- rózsás arclemosóval és ez 100x jobb. A Niveanak olyan mű illata van és annyira azért nem jó, mint ez. Én a Foreoval használom, rányomok úgy 4-5 pumpálásnyit és ennyi. De nagyon durván kitisztítja az arcom. Főleg ebben a kánikulában nagyon jól esik, amikor munka után haza esek, teljesen leizzadva, és fürdés közben ezzel mosom le az arcom. Ráadásul nyugtatja is a bőrt. Biztos újra veszem majd és a többi bio termékeikre is nagyon kíváncsi vagyok 🌿

Urban Decay Naked Reloaded Eyeshadow Paletta

Urban Decay Naked Reloaded Eyeshadow Paletta
2019. július 29.

Imádom 💋 június elején leptem meg magam vele szülinapomra és a feeluniqueról rendeltem. Minden rendben volt, épségben megkaptam! Ajánlani tudom a Feeluniqueot! Na de, rengeteget vaciláltam, hogy ezt vagy az ABH- Sulrtyt rendeljem meg, de végül ez lett és nagyon örülök neki. Nagyon hétköznapi sminket lehet vele készíteni, de mégis fel lehet maxolni a Dreamweaverrel + a Distilled sötét csillogós színekkel. Világos bőröm van, világos kék szemem és barna hajam. Nagyon érdekes barna árnyalatokat tartalmaz ez a paletta. Én leginkább az End Game és a Bucked szoktam a mélyítő vonalba felkenni és a csillogósakat pedig ujjal szoktam felvinni. Gyorsan meg is van a smink, főleg munka előtt reggel. Nagyon sokat használom, kb már mindennap, amikor munkába megyek vagy amikor csak kimozdulunk. A csomagolása párnázott szövetből van és vékony az egész paletta. Nagyon travel-friendly! Persze porolni azért szokott, na de nem úgy mint egy ABH. Alap darabként funkcionál ez nálam.