nanderi

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk
2020. december 3.

Rózsaszín, szürke, barackszín. Ebben a sorrendben vettem őket és ebben is a kedvencek. Szerintem eléggé tartósak, és az egyik legszebb benyomású körömlakkjaim az elmúlt 10 évből. A szürke valami nagyon különleges, egyben szokatlan, de nagyon elegáns is, fűszerezve egy 2020-hoz illő modernséggel. Fémes, szép, ha fehér vagy ezüst a telefonod, akkor meg kell venned! :-DDD A többi árnyalattal sokat nem tudok kezdeni, esetleg a military-zöldet még bevállalom. Egy hétig bírják átlagban, no de akkor azért már csere-szavatosak egy másik árnyalatra! Ajánlom, nagyon szerethetőek!

Natics C-Yeux Anti-Aging Szemkörnyékápoló Fluid

Natics C-Yeux Anti-Aging Szemkörnyékápoló Fluid
2020. december 3.

Több éve használom a márka kozmetikumait és időközben már olyan egyértelmű változásokat látok arcbőrömön, hogy se a barátnőim, se a kozmetikusom nem tud elmenni mellette - aki egyébként sokkal ritkábban lát, de mindezzel együtt nagyon örül annak, amit lát rajtam. Hosszú éveken keresztül számtalan ígéretes márkát próbáltam ki, rengeteg pénzt öltem bele, de sok arcápoló nemhogy javulást nem hozott, hanem egyszerűen azt vettem észre, hogy mintha inkább "kiszívnák" az arcbőrömet vagy az a ránc ami ott van az el is mélyült használatuk során. Hangzatos amerikai, francia, olasz márkák mind mind a süllyesztőben végezték és a legtöbb flakon tartalmát el sem használtam. Merőben más érzést nyújtott a Natics első kozmetikuma amit próbáltam és egy addigi szokatlan érzést is, mégpedig egyrrészt nyomtalanul beszívódott, egy-egy arcápoló kellemesen fénylett és a bőröm nem volt már szomjas pár nap használat után. Meg kellett tanulnom, hogy olyan arcápolókat használjak, amik táplálnak és hidratálják az arcbőrömet, nem pedig a tonnaszámnyi szilikon miatt időszakosan elfedjenek valamit és este a lemosásnál egy jóval fáradtabb arc tekintsen vissza, mint egy kialvatlan éjszaka után. Az első "hűha" érzést a C20 szérumok hozta ami már az első reggelre változtatott a bőrömön. Nem tűnek el a ráncaim - félreértés ne történjen - egy éjszaka alatt, nem erről van szó, de látható volt, hogy a szürke fátyol lekerült. Egy éjszaka alatt. Két-három hét alatt láttam a finomvonalakon, hogy itt valóban arról van szó, hogy ez segít. Utána az első arckrémem - még az Inca oly tényleg kicsit erősebb natúr illattal - az első flakon elhasználása után a C20 szérummal együtt azt eredményezte, hogy szerettem a tükörbe nézni. Négy éve követem a márkát. Négy éve alatt nem drágított. A legújabb C20 ugyanannyiba kerül, mint az első ilyen szérum - és ráver annak teljesítményére, noha nem sokkal, mert kiemelném, hogy az első is már szerelem volt. Évről évre láttam, hogy a jót még jobbá tették, hogy örömmel kísértem a fejlődést és valljuk azt is be, hogy a legtöbb cég kiad valamit és 10 évig ugyanaz kapható. Azt hiszen nem volt olyan arcápoló, amit egy évnél tovább tudtam volna használni, mert fejlesztettek rajta és kiadtak egy újabbat. Drága? Inkább úgy mondanám: nincs olyan sok kidobni való pénzem, hogy hatástalan olcsó kozmetikumokat vegyek és sehol nincs azoktól az áraktól drága parfümházak krémjeitől, amelyek 5x ennyibe kerültek és 2 hét után egyetlen reakciót váltottak ki belőlem, mégpedig, hogy nem akarom használni többet mert semmit nem érek vele. (azért azt is valljuk e, hogy az a két barátnőm nagyon jól járt, akik mindezeket a krémeket megkapták, ámbár időközben had ne mondja,, hogy ha nem is csak, de a legtöbb arcápolójuk logója "N" betűvel kezdődik...

Na de akkor érkezzünk el ehhez a szemkörnyékápolóhoz is, hiszen ide írtam a posztot. Kb 3,5 hete vettem meg. Állag? 5*. Illat? nem érzek, de kicsit enyhén frisses és elég kellemes. Nem irritál, nyomtalanul szívódik be. Hatás? Katikák bánták, bár sok nem volt már a koffeines Hydrájuknak köszönhető. Ráncok? Látom, hogy az apróbbak mintha kisimultak volna, a mélyek pedig már nem olyan mélyek. Valahogy az összkép nekem sok év mínuszt hozott a korom megítélésében. Érzékeny a szemkörnyékem és egyszerűen issza a bőröm. Rugalmasabb. Fényesebb. Szebb. Szerintem sosem fogy el annyira kevés kell. Nem csalódtam. Most sem. 5*!

Natics Yeux Fluide Anti-Age Szem és Szájkörnyékápoló Fluid

Natics Yeux Fluide Anti-Age Szem és Szájkörnyékápoló Fluid
2020. október 21.

Egy nagyon kellemes és gyorsan beszívódó krémre leltem ebben az arcápolóban, ami az idők végezetéig elég, annyira kevés kell belőle. Szépen lehúzza a karikáimat, és feltölti a kis mimikai ráncaimat. Alapvetően szépen javult a bőrképem a használatától, de mély ráncaim nincsenek. Amik vannak azokon enyhített, így nagyon elégedett vagyok vele. Az illata enyhe de kimondottan kellemes és a smink sem csúszik meg rajta, bár elég ritkán sminkelek. Ár érték arányban úgy gondolom, hogy a verhetetlen kozmetikumok között van. Ha el fog még idén fogyni, akkor garantáltan újraveszem, kellemes érzés a viselete, mivel nyomtalanul beszívja a bőrön és nem ül ki semmi utána.