nanderi

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Dior Dune EDT

Dior Dune EDT
2022. február 21.

Ősszerelem! Megjelenés óta használom, szeretem, imádom, nincs nélküle. Van, hogy csak kifújok egyet és megszaglantom. Döbbenet. Púderes, édeskés, friss, de mégis mély és enyhén fás - teljesen egyedi, érezni az eleganciát benne. Nem mai darab, de én sem vagyok az. de nem érzem koros nőknek való illatnak. Az eredeti DUNE teljesebb, mélyebb, áthatóbb és még különlegesebb, mint amióta ha jól tuidom az IFRA miatt belenyúltak a aprfümök 60-70%-ába. Igen, ha éreztétek volna az eredetit, az elkápráztat. Szerencsére ez az illat így is még saját maga, nem vitte el ez a beavaktozás annyira, mint pl egy Chanel Allure-t, aminek szerintem köze nincs smár saját magához. Ez egy forró meleg nyári napon egy lágy szellő, ami az érzékiesség, a mosoly és az öntudat komplex érzetéből született. Megnyúgvás és öröm. Ha megtudpm, hogy kivonják, akkor többet veszek, hogy örökre legyen!

Natics C Booster C-Vitamin Arcpermet Koffeinnel és Peptidekkel

Natics C Booster C-Vitamin Arcpermet Koffeinnel és Peptidekkel
2022. február 21.

Alapdarab minden arcápolási rutinba szerintem. MInden arbmosát és tonizálás után fújok egy párat az arcomra és nyakamra, egy perc után pedig kenem fel a szérumot majd a krémet. Szuperjól fel tudom turbózni vele a rutinom, és nyáron főleg szívesen használom, mert azért itt-ott előjön egy kis pigmentfolt. Szín és szagtalan, talán enyhe friss illata van. Ha elfogy hiányzik. A vízhiányos száraz területeket gyorsan kezeli.

Natics Peptide Booster Super Booster Botox Hatású Peptiddel

Natics Peptide Booster Super Booster Botox Hatású Peptiddel
2022. február 21.

Ismét berendeltem jó pár terméket a cégtől, ezt keptikusan. 3-4 hét és a szem körüli ráncaim kb megfeleződtek. Látszik, látom, a pasim látja, a nagy fiam megkérdezte, hogy voltam-e kezelésen. :-))) Nagyon könnyű, de tartalmas szérum, nekem minden termékükkel kompatibilis. Szépen simít, a hidratáló hatása egyenesen szuper, és a ránctalanító képessége nem kérdés. Hamarosan kipróbálom a szemkérmet is ezzel az összetevővel.