napsugar14

Regisztráció dátuma: 2012. március 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Lycra Pro Körömlakk

Rimmel Lycra Pro Körömlakk
2013. július 1.

Rossmann leárazáson vettem meg a 327-es heart on fire árnyalatot. Az ecsete nagyon jó, eszméletlenül könnyedén lehet vele dolgozni. A színe is gyönyörű, 1 rétegben kb. 3napig bírja a körmön. Kicsit nekem lassan szárad. 600Ft-ot fizettem érte, annyit megért.

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2013. július 1.

Még tavaly karácsonykor vettem a cute coral árnyalatot egy leárazáson. Még ilyen drága körömlakkot sose vettem, de erre a színre már olyan rég óta vadásztam, hogy muszáj volt megvennem. Azóta ez lett a kedvenc körömlakkom, és tervezem más színek megvételét is. Eszméletlen jó a fedése, 1 réteggel is szép eredményt lehet elérni, ami kb. 4-5 napig fennmarad. A száradási idő is jó, kb 5 perc alatt megszárad, és nagyon lassan fogy, pedig szinte mindig ezt viselem, annyira nagy kedvenc. Egyedül az ecsete, ami zavar. Ennyi pénzért lehetne egy kicsit jobb, de meg lehet szokni. Összeségében nekem ez a tökéletes körömlakk.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. július 1.

Nagyon szép színek vannak és az ecsete is nagyon jó, de ezeken kívül más jó tulajdonsággal nem rendelkezik. Nekem 1napig bírja, utánna már elkezd a végeken lepattogni. A száradási idő, de se olyan "extra gyors". Összeségében nekem ez csalódás volt.